صفحه اصلی » مقاومت » انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین خدمت را به نهضت ظهور کرده است/ امت متصل به ولایت، شکست ندارد

نماینده ولی‌فقیه در سپاه:

انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین خدمت را به نهضت ظهور کرده است/ امت متصل به ولایت، شکست ندارد

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه امت متصل به ولایت شکست ندارد، گفت: دشمن اعلام کرده که برای شکستن انقلاب اسلامی باید نقطه اتصال امت با ولایت را قطع کنیم.

تاریخ انتشار: ۰۷:۵۸ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام عبدالله حاج‌صادقی شب گذشته در یادواره شهدای نیروی انتظامی شهرستان مبارکه بابیان اینکه انقلاب اسلامی کامل‌کننده اسلام ناب محمدی بود، اظهار کرد: انقلاب اسلامی، ما را از نظام ولایی بهره‌مند کرد و ۴۰ سالگی دوران کمال انقلاب است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این چهلمین سالگرد پیروزی را خدمت خانواده شهدا که در ماندگاری این انقلاب بیش از بقیه زحمت کشیدند، تبریک عرض می‌کنم، شهادت از دست رفتن و حیف شدن نیست بلکه شهادت در فرهنگ قرآن به مقصد رسیدن است.

وی افزود: خداوند همه ما را خلق کرد، دین فرستاد، نماز و روزه و … برای رسیدن انسان به خدا است؛ خداوند راجع به هیچ‌کدام این ابزار جز شهادت برای رسیدن به خود اطمینان نداد.

حجت‌الاسلام حاج‌صادقی با بیان اینکه نباید فرصت‌هایی که شهدا برای ما ایجاد کردند را از دست بدهیم و بسوزانیم، تصریح کرد: ۴۰ سالگی انقلاب به برکت فرهنگ علوی و فاطمی است؛ حضرت فاطمه (س) از دین خدا دفاع کرد و الگو همه امامان (ع) شد.

انقلاب اسلامی تنها نظام دینی که ۴۰ سال عمر کرده است

وی تصریح کرد: اگر برای اولین بار است که انقلاب اسلامی ۴۰ ساله می‌شود، می‌دانیم که در هیچ دوره‌ای از دوره‌های اسلام و حتی قبل از اسلام حاکمیت دین ۴۰ سال عمر نکرده است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه با توضیح اینکه پیامبر بعد از هجرت نظام ولایی تشکیل داد که پس از ۱۰ سال این نظام متلاشی شد، بیان کرد: امام صادق (ع) چهار هزار شاگرد دارد اما چهار هزار بسیجی نداشت، امامان معصوم هیچ‌کدام یارانی مانند جوانان انقلابی ما که آمده سردادن هستند، ندارد.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی نظام ولایی برپا کرده است که این نظام الهی در حالی ۴۰ ساله شده است که با دشمنان در جبهه‌های متعددی جنگ داشته است؛ باید اقداماتی که جبهه استکبار علیه ما انجام داده است را بنویسیم تا متوجه عظمت این انقلاب شویم.

حجت‌الاسلام حاج‌صادقی بابیان اینکه بقای این انقلاب با توجه به این دشمنی‌ها معجزه است که این معجزه را ملتی آفرید که حضرت علی (ع) در فراق آن‌ها می‌نالد، گفت: این معجزه‌ها به برکت شهدا و استقامت ملت بزرگ ایرن است؛ انقلاب اسلامی دارد جهان را آماده ظهور حضرت مهدی (عج) می‌کند.

وی ادامه داد: انقلاب ایران فقط اسلام پیامبر (ص) را زنده نکرد بلکه عالم را آماده نهضت ظهور کرد.

جمهوری اسلامی از شرایط ظهور می‌گوید

نماینده ولی‌فقیه در سپاه با تأکید بر اینکه همه از علائم ظهور حرف می‌زنند اما جمهوری اسلامی از شرایط ظهور گفت، بیان کرد: اعلام ظهور حضرت مهدی (عج) دست ما نیست اما شرایط ظهور در دست ماست؛ ظهور دو شرط تبری و تولی و نه گفتن به حاکمیت‌های غیر الهی است.

وی اظهار کرد: مردم باید اهل پرداخت هزینه ولایت باشند این‌ها انقلاب اسلامی دارد این دو شرط را در جهان نهادینه می‌کند؛ امروز انقلاب اسلامی ابهت آمریکا را شکسته است و کاری کرده که آمریکایی‌ها اعلام کنند که انقلاب اسلامی ۴۰ سال‌مرگ تدریجی ما را رقم‌زده است.

حجت‌الاسلام حاج‌صادقی بابیان اینکه اکثر کشورهای دنیا روحیه ضدآمریکایی پیداکرده‌اند، اضافه کرد: انقلاب اسلامی دارد این تفکر را ایجاد می‌کند که شایسته نیست تحت سلطه طاغوت‌ها باشد؛ مردم باید در تبری و تولی آزمون دهند که آمادگی برای ظهور رادارند.

انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین خدمت را به نهضت ظهور کرده

وی تأکید کرد: انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین خدمت را به نهضت ظهور کرده است؛ راه همچنان ادامه دارد و دشمنان خبر ندارد که این امت امتی است که در برابر سختی ها و کج اندیشی ها و حرف می زند، نقد و گلایه می کنید اما زمانی که پای اصل دین بیایید دست واحد است، مجلس و دولت، ملت پشت سر ولایت یک حرف «مرگ بر آمریکا» را دارند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: این ۴۰ سالگی به بهای این استقامت است اما به کوری چشم دشمنان ۴۰ سالگی ها بعدی انقلاب را جشن می گیریم و شهدا عامل اصلی جشن چهلمین سالگرد پیروزی هستند.

وی بابیان اینکه ما شاگرد مکتب آقایی هستیم که فرمودند همه بلاها و سختی ها را تحمل می‌کنم اما دست از یاری دین خدا بر نمی دارم، گفت: مردم ایران می گویند فشارها و تحریم ها را می پذیریم اما زیر بار سلطه استکبار نمی رویم و بازگشت آمریکا به ایران محال است.

حجت‌الاسلام حاج‌صادقی ادامه داد: پیوند امت با ولایتی دلیلی است که این انقلاب را ۴۰ ساله کرده است، نظام ولایی یعنی حاکمیت خدا، قانون خدا و ولی‌فقیه مجری حکم خداوند است؛ در نظام ولایی فرمانبری از ولی‌فقیه را فرمانبری از خدا می‌دانیم.

امت متصل به ولایت شکست ندارد

وی با توضیح اینکه در فتنه های که پس از انقلاب یکی بعد از دیگری دیدیم چیزی که انقلاب را حفظ کرده است پیوند امت با ولایت است، خاطرنشان کرد: دشمن تحلیل می‌کند که مسلمان ممکن است سه وضعیت داشته باشند، مسلمانان امت بزرگی باشند اما ولایت نداشته باشند که خطر ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: امت متصل به ولایت شکست ندارد که این حرف دشمن است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با توجه به دشمنی‌ها، فشارها و فتنه ها به دلیل متصل بودن امت با ولایت ۴۰ ساله شد، گفت: دشمن اعلام کرده که برای شکستن انقلاب اسلامی باید نقطه اتصال امت با ولایت را قطع کنیم؛ این نتیجه گیری های دشمنان پیامی برای مردم و مسئولان کشور دارد، مردم ایران بدانند با اتصال به ولایت کار بزرگی کرده اند.

حجت‌الاسلام حاج‌صادقی افزود: آمریکا و هیچ قدرتی تا زمانی که امت با ولایت هستند هیچ آسیبی نمی توانند برسانند؛ مسئولان و خدمتگزاران به این نظام باید منت کش شهدا باشند که این فرصت را توانستند به دست بیاورند.

دیوانه شدن استکبار از امت ایران

وی با تأکید بر اینکه خدمتگزاری در نظام ولایی منت کشی خدا است، بیان کرد: یکی از کاری هایی که قدرشناسی از این نعمت را انجام می دهد فرمانبری از ولایت است؛ در نظام اسلامی رئیس جمهور و مجلس و قوه قضائیه نظریه پرداز نیست، نظریه پرداز ولایت است که حکم الله را می‌گوید.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه در پایان گفت: مسئولان باید قدرشناس این امت باشند، این امتی که همه سختی را حس و درد ها را تحمل می‌کند اما از انقلاب دست بر نمی دارد؛ این امت استکبار را دیوانه کرده است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد