صفحه اصلی » سیاسی » چهل سالگی انقلاب را با وجود تمام دشمنی ها جشن می گیریم/ نیروی عاشورایی و علوی مردم ایران، کاخ آمریکایی ها را بر سرشان ویران خواهد کرد

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در میدان امام خمینی اصفهان:

چهل سالگی انقلاب را با وجود تمام دشمنی ها جشن می گیریم/ نیروی عاشورایی و علوی مردم ایران، کاخ آمریکایی ها را بر سرشان ویران خواهد کرد

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: چهل سالگی انقلاب را در حالی جشن می گیریم که دشمنان می گفتند نخواهیم گذاشت ایران چهل سالگی خود را ببیند.  

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛حجت‌الاسلام عبدالله حاج‌صادقی پیش از ظهر امروز در راهپیمایی باشکوه مردم اصفهان در میدان امام خمینی(ره)، اظهار کرد: قبل از هر چیز خدا را با تمام وجود به خاطر نعمت هدایت دینی شاکریم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: خدا را به خاطر انقلابی که تولد جدید اسلام بود و به خاطر امتی با استقامت، امتی که همه امامان و ائمه الهی در فراق چنین امتی بودند؛ شاکریم.

وی افزود: امت ایران ثابت کرد از همه چیز می گذرد، از جان از مال می گذرد اما تعرض به دین خدا را تحمل نمی‌کند و ما خداوند را به خاطر این نعمت بزرگ شاکریم؛ و شکر این نعمت را به درگاه خداوند عبادت می کنیم و شکر هم آن است که این نظام ولایی را چهل ساله کردیم.

صادقی در ادامه گفت: دستاوردهای انقلاب همه خوب است و معجزه آساست و در هر بخشی که وارد می‌شوید این انقلاب چه معجزه‌ هایی آفریده است؛ ولی در محور همه آن‌ها کاری است که همه ائمه و پیامبران نتوانستند به طور کامل آن را انجام دهند و موفق نشدند حاکمیت طاغوت را از بین ببرند و به طور کامل نظام ولایی را برپا کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران ۴۰ سال است نظام ولایی برپا کردند، عنوان کرد: چهل سالگی انقلاب را در حالی جشن می گیریم که دشمنان می گفتند نخواهیم گذاشت ایران چهل سالگی خود را ببیند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمنان چه فتنه هایی که انجام دادند اما این امت نشان داد به معنای واقعی علوی است، عنوان کرد: امت اسلامی ایران نشان داد در مقابل همه دشمنی ها ایستاده است تا انقلاب را به صاحب اصلی خود یعنی امام زمان(عج) تحویل دهد.

وی بیان کرد: رمز ماندگاری نظام ولایی انقلاب اسلامی ایران و پیشرفت و دستاوردهای انقلاب دو عامل اساسی است که در کنار همه حوادث آن را حفظ کرده است؛ ولایت اولین عامل حفظ انقلاب در مقابل فتنه ها و سختی ها است و عامل دوم امتی ایستاده در مقابل دشمنان است.

عبدالله حاج صادقی در ادامه خاطر نشان کرد: آن چیزی که آمریکایی‌ها از آن می‌ترسند و می‌گویند کاخ سفید را منفجر می کند بمب اتم یا شیمیایی نیست بلکه نیروی ایمان و عمل صالح و نیروی عاشورایی و علوی و حسینی مردم ما است که به لطف الهی کاخ آمریکایی ها را به سرشان ویران خواهد کرد؛ این مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را یقین بدانید که دو دهه آینده تحقق پیدا خواهد کرد.

صادقی گفت: چون انقلاب اسلامی ایران زنده، اثر گذار و کارآمدی دارد دشمن دارد، و دشمن او جبهه استکبار با قدرت تبلیغاتی بالاست؛ این جبهه به عربستان، رژیم صهیونیستی، اروپایی‌ها، و به بعضی از خودفروخته ها نقش داده است.

امروز بیش از همیشه نیاز داریم در جبهه واحد در مقابل استکبار بایستیم

وی در ادامه گفت: شعار ۲۲ بهمن امسال این است که در برابر جبهه استکبار، جبهه بزرگ از امت انقلاب، از دولت و ملت از مجلس و مردم، همه و همه باید تشکیل بدهیم که چهل سال است تشکیل دادیم که امروز بیش از همیشه نیاز داریم در جبهه واحد در مقابل استکبار بایستیم.

صادقی خاطرنشان کرد: چون انقلاب ما زنده است پاسدار و حافظ می خواهد و همه ملت ما پاسدار این انقلاب اند و امروز همه ما تکلیفمان این است و این رسالت بزرگ را با انسجام و با وحدت که محور وحدت رهبری و ولایت است انقلاب را پاسداری کنیم.

عبدالله حاج صادقی با اشاره پیام این روز تصریح کرد: امروز فریاد تبری مردم و نه گفتن مردم به آمریکا و استکبار در سراسر ایران پیچیده است که این حضور حماسی از هر سال قوی تر و با کیفیت تر برگزار شد و درود خدا بر شما مردم باشد.

وی سه پیام از زبان مردم بیان کرد و افزود: اولین پیام به مقام معظم رهبری است که ما مردم سختی ها را تحمل می کنیم ناملایمات را تحمل می‌کنیم اما هرگز سنگر انقلاب و فرمانبری از ولایت را خالی نخواهیم کرد.

صادقی در ادامه گفت: پیام دیگر مردم به مسوولان و کارزاران است، مسئولان خدمتگزاری به نظام ولایی را نعمت خدا و فرصت خدمت بدانید و باید افتخار کنیم نسبت به خدمتگزاری مردم و با تمام وجود خدمتگذار باشیم؛ مطالبه مردم این است در برابر فشارهای استکبار و تهاجم دشمنان روحیه خدمتگزاری صادقانه داشته باشند و خود را خادم ملت بداند و ادای این خدمت را با روحیه جهادی به نمایش بگذارند.

عبدالله حاج صادقی اطهار کرد: مطالبه دوم مردم از مسوولان این است که مردم می گویند همه مسئولان را دوست دارند اما از مسئولان می‌خواهند تبعیت از ولایت و نظام اسلامی داشته باشند و همه مسوولان تمامی دستورات رهبری و مطالبات رهبری را انجام دهند.

مسئولان تبعیت مطلق از رهبری داشته باشند

وی افزود: ۴۰ سال تجربه کردیم هر چه تابع رهبر و ولایت‌مدار باشیم ما موفق تر بوده ایم و ما جاهایی آسیب دیده ایم که بعضی ها خواستن کنار رهبری نظریه‌پردازی کنند و ما از مسئولان تبعیت مطلق از رهبری را میخواهیم.

صادقی گفت: پیام سوم مردم به کاخ سفید، رژیم اشغالگر و آل‌سعود است؛ زهی خیال باطل که شما میخواهید نور خدا را خاموش کنیدو ما خدا امام زمان و دین داریم و با تمام وجود ایستاده ایم و ما سر به تن استکبار نمی گذاریم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد