صفحه اصلی » بین الملل » دفع حمله گسترده رژیم سعودی در مناطق مرزی با کشور یمن+ فیلم و تصاویر

توسط رزمندگان «انصارالله» صورت گرفت؛

دفع حمله گسترده رژیم سعودی در مناطق مرزی با کشور یمن+ فیلم و تصاویر

رزمندگان مقاومت انصارالله یمن موفق شدند حمله گسترده رژیم سعودی به مناطق مرزی را دفع کنند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۸ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ هم‌زمان با ادامه درگیری‌ها و نقض آتش‌بس در جبهه‌های مختلف داخلی و خارجی یمن ازجمله «الحدیده، تعز، حجه، جیزان، عسیر، الجوف و …» از جنوب غرب استان «نجران» واقع در جنوب عربستان وهم‌ مرز با شمال شرق استان «صعده» یمن خبر می‌رسد، نظامیان رژیم سعودی با کمک شورشیان حمله گسترده‌ای را علیه مواضع رزمندگان آغاز کردند.

سایت خبری «اعلام الحربی» وابسته به جریان مقاومت اعلام کرد: ده‌ها تن از نظامیان رژیم سعودی با کمک شورشیان موجود در مناطق مرزی، حمله گسترده‌ای را علیه مواضع رزمندگان مقاومت «انصارالله» یمن در منطقه «مربع الصوح» واقع در مناطق مرزی دو کشور آغاز کردند.

رزمندگان یمنی مستقر در منطقه که در یک ماه گذشته شاهد نقض مکرر آتش‌بس در جبهه‌های مختلف بودند در حالت آماده‌باش به سر می‌بردند و از همان ابتدا متوجه تحرکات دشمن شدند.

سپس رزمندگان به‌سرعت با نظامیان رژیم و مزدوران درگیر شدند و توانستند مانع پیشروی آن‌ها در منطقه شوند.

دریافت فیلم:

بر اساس اطلاعات منتشرشده، رزمندگان یمنی بعد از چند ساعت درگیری گسترده با نظامیان رژیم و مزدوران موفق شدند حمله را به‌طور کامل دفع کنند و خسارت زیادی را به نیروها و تجهیزات آن‌ها وارد کنند و باقی را از منطقه فراری دهند.

به گفته منابع میدانی، رژیم سعودی قصد دارد با حمایت از شورشیان مناطق بیشتری از مرز با کشور یمن را تحت سیطره خود دربیاورد تا از این طریق بتواند در استان صعده که مهم‌ترین و اصلی‌ترین پایگاه مقاومت انصارالله است، نفوذ بیشتری کند.

بخش‌هایی از مناطق جنوب غربی استان نجران و هم‌مرز با استان صعده یمن در چهار سال و نیم گذشته به سیطره رزمندگان انصارالله و ارتش یمن درآمده است.

انتهای پیام/ اعلام الحربی

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد