1536985308_غفور-راستین
۱۴:۲۸ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۳

مدیر فوریت های پزشکی استان اصفهان خبرداد؛

ارائه خدمات فوریت های پزشکی به ۱۵۰ نفر از راهپیمایان ۲۲ بهمن در اصفهان

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: تکنسین های اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان در روز ۲۲ بهمن ماه به ۱۵۰ نفر از راهپیمایان این روز ملی امدادرسانی کردند.

غفور راستین امروز در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: واحدهای امدادی اورژانس پیش بیمارستانی که به منظور پوشش امداد- سلامت راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در مسیر راهپیمایان و محل تجمع آنان مستقر شده بودند، در شهر اصفهان ۹۰ نفر را به صورت سرپایی درمان و ۲ نفر را ضمن انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان های امین و کاشانی منتقل کردند.

وی افزود: این آمار در سطح استان، درمان سرپایی مجموعا ۱۴۷ نفر و اعزام یک بیمار دیگر به بیمارستان خاتم الانبیاء نطنز بوده است.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان خاطرنشان کرد: روز گذشته همزمان با برگزاری مراسم ملی ۲۲ بهمن ماه، تمامی واحدهای شهری فوریت های پزشکی در ۲۱ شهرستان استان و شهر اصفهان ضمن آماده باش کامل، در مسیرهای اصلی راهپیمایی و محل تجمع راهپیمایان مستقر شدند.

دکتر راستین یادآور شد: در شهر اصفهان، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۷ آمبولانس و ۲ دستگاه موتورلانس به همراه ۲۵ نفر تکنسین از قبل از برگزاری مراسم تا پایان آن، در میدان امام (ره) اصفهان مستقر بودند.

انتهای پیام/