صفحه اصلی » سیاسی » رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی جوانان را آینده داران کشور می‌دانند/ سه قوه در ایجاد فرصت برای استفاده از جوانان همکاری کنند

نماینده کاشان:

رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی جوانان را آینده داران کشور می‌دانند/ سه قوه در ایجاد فرصت برای استفاده از جوانان همکاری کنند

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس گفت: هر سه قوه برای اجرایی کردن گام دوم انقلاب اسلامی باید در ایجاد فرصت برای جوانان و میدان دادن به آن‌ها همکاری کنند و اگر نقطه‌ضعفی برای استفاده از جوانان وجود دارد باید برطرف شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۴ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۶

سید جواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با صاحب نیوز با اشاره به بیانیه اخیر رهبر انقلاب با عنوان گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: بیانیه اخیر رهبر انقلاب اسلامی برای گام دوم انقلاب اسلامی خطاب به جوانان بوده که یکی از شاخصه‌های این بیانیه است؛ امام خامنه‌ای جوانان کشور مورد خطاب قراردادند که آینده و گام دوم انقلاب اسلامی بر عهده آن‌ها است.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس این بیانیه مسئولیتی برای مسئولان کشور ایجاد می‌شود که میدان و بستر را برای استفاده از جوانان در عرصه‌های تصمیم‌گیری و تصمیم سازی فراهم کنند؛ ایده‌ها و خلاقیت و ابتکار جوانان برای اجرا کردن این بیانیه لازم است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخشی از این بیانیه به گذشته درخشان انقلاب اسلامی در طول چهل سال قبل اشاره کردند اما آنچه مهم است ایجاد فرصت برای جوانان است تا پیشرفت‌های آینده کشور باوجود و انگیزه جوانان انجام شود.

ساداتی نژاد با اشاره به وظیفه مسئولان در عملیاتی کردن این بیانیه، بیان کرد: مجلس در حوزه قانون‌گذاری و بسترسازی برای جوانان نقش دارد که همین قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان را می‌شود در همین زمینه تفسیر کرد که بازنشستگان دیگر به پست‌ها و سمت‌ها نیایند.

وی ادامه داد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بیشتر خطاب را در بین مسئولان به دولت دارد که از جوانان استفاده کنند؛ ما منعی در به‌کارگیری جوانان نداریم و از جوانان در پست‌های فرمانداران، استانداران و دیگر پست‌های مهم استفاده کنند.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس با تأکید بر اینکه باید بستر را آماده کرد تا جوانان بتوانند استعدادهای خود را در حوزه اجرا به منصه ظهور بگذارد، خاطرنشان کرد: جوان ریسک‌پذیر است به‌خصوص درزمانی که ما در جنگ اقتصادی هستیم، جوانان می‌توانند کمک خوبی به این عرصه داشته باشند.

وی تأکید کرد: هر سه قوه باید در ایجاد فرصت برای جوانان و میدان دادن به آن‌ها همکاری کنند و اگر نقطه‌ضعفی برای استفاده از جوانان وجود دارد باید برطرف شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده − 11 =