صفحه اصلی » مقاومت » سپاه برای برطرف کردن محرومیت‌زدایی تلاش می کند/ 77 هزار سری جهیزیه به زوج های جوان اهدء شد

فرمانده قرارگاه قرب کوثر سپاه خبر داد:

سپاه برای برطرف کردن محرومیت‌زدایی تلاش می کند/ 77 هزار سری جهیزیه به زوج های جوان اهدء شد

فرمانده قرارگاه قرب کوثر سپاه گفت: استقرار بیمارستان صحرایی در چند نقطه از شهرستان اردستان برنامه ریزی شده است که به زودی عملیاتی خواهد شد و خدمات رایگان را به مناطق محروم این شهرستان ارائه خواهد شد

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار سید ضیاء الدین حزنی شامگاه سه شنبه در جلسه‌ای در فرمانداری اردستان اظهار داشت: باید زمینه حضور مردم در عرصه‌های اقتصادی فراهم شود تا دولت و مردم از نظر اقتصادی قوی شوند که اگر روال اقتصادی کشور خلاف این موضوع باشد نتیجه چندان مثبتی در پی ندارد.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی قرب کوثر خاتم‌الانبیاء سپاه افزود: اگر نمی توانیم محرومیت را ریشه کن کنیم باید تلاش کنیم که حداقل میزان آن را در کشور کاهش دهیم که این امر با فعالیت‌های جهادگرانه امکان پذیر است.

وی گفت: قصد داریم بیکاری، اعتیاد و طلاق، معیشت مردم و ناکارآمدی اقتصاد را در جامعه با برنامه ریزی‌های مناسب برطرف کنیم و بر این اساس، قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در کل کشور در راستای برطرف کردن محرومیت‌زدایی تلاش خواهد کرد.

وی ابراز داشت: مشکلات شهرستان اردستان را از زبان مسئولان شنیده‌ایم و سعی خواهیم کرد این مشکلات را رفع کنیم.

سردار حزنی با بیان اینکه یکی از مشکلات شهرستان اردستان کم شدن جمعیت است که باید ریشه یابی شود، تصریح داشت: تلاش خواهیم کرد با حمایت بسیج سازندگی استان اصفهان پروژه‌های خوبی را در شهرستان اردستان به سرانجام برسانیم.

وی افزود: موضوع استقرار مردم در روستا‌ها از اولویت‌های ماست تا با ماندن مردم در روستا‌ها امنیت پایدار به وجود بیاید و در بخش بعدی اشتغال و موضوع آب می‌تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی قرب کوثر خاتم‌الانبیاء سپاه افزود: تا کنون ۷۷ هزار سری جهزیه توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در کشور به زوج‌های جوان اهداء شده است.

وی ابراز داشت: استقرار بیمارستان صحرایی به مدت یک هفته در چند نقطه شهرستان اردستان برنامه ریزی شده است که به زودی عملیاتی خواهد شد و خدمات رایگان را به مناطق محروم شهرستان ارائه خواهند کرد.

سردار حزنی با بیان این که سپاه در تمام حوادث در کنار مردم خواهد بود، گفت: مأموریت اصلی سپاه تامین امنیت پایدار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اما رسالت پاسداری ما ایجاب می‌کند که با کمک مردم و ابزار‌هایی که در اختیار داریم برای محرومیت زدایی مناطق مختلف کشور همچون سیستان و بلوچستان نیز فعالیت‌های مختلفی را انجام دهیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد