صفحه اصلی » سیاسی » بیکاری، قاچاق و تورم ناشی از بی کفایتی مدیریت نظارتی دولت است

رئیس دانشگاه امین فولادشهر:

بیکاری، قاچاق و تورم ناشی از بی کفایتی مدیریت نظارتی دولت است

رئیس دانشگاه امین فولادشهر گفت: امروز با ابر چالش بیکاری، قاچاق، محیط زیست و تورم که ناشی از بی کفایتی مدیریت نظارتی دولت است روبه رو هستیم،.

تاریخ انتشار: ۲۳:۰۱ - شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ علیرضا انصاری عصر امروز در نشست خبری پیرامون ششمین دوره همایش اقتصاد مقاومتی در دانشگاه امین فولادشهر اظهار کرد: در دهه پنجم انقلاب اسلامی با بیانیه مقام معظم رهبری، تحت عنوان گام دوم روبه رو هستیم و فراموش نکنیم که در این بیانیه آحاد جامعه به ویژه نسل جوان جامعه مورد خطاب قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه امین فولادشهر با اشاره به تحقق تمدن نوین اسلامی خاطر نشان کرد: در ۴۰ سال گذشته نظامی به نام جمهوری اسلامی و دولتی به نام دولت اسلام و جامعه ای با تمام کم و کاستی ها و نقاط ضعف و قوت به نام جامعه اسلامی ساخته شده است ولی نمی توان مدعی شد تمدن سازی کرده ایم.

وی با اشاره به تاریخ تمدن جهان اسلام یادآور شد: اگر سیر تاریخی علوم مختلف را بررسی کنیم، می بینم که ۳۵۰ سال تاریخ علمی جهان به نام مسلمان ها ثبت شده و امروز جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر مبانی انقلاب اسلامی مدعی تحقق تمدن اسلامی است.

وی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در پیامی که خطاب به جوانان جهان از جمله اروپایی ها و آمریکایی ها و در بیانیه اخیر که با عنوان گام دوم مطرح شده است جوانان را تشویق به تمدن سازی کرده اند.

انصاری با بیان اینکه تمدن سازی نیاز به حوزه های مختلفی دارد، تشریح کرد: تمدن سازی باید در حوزه های ایدئولوژیک، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پایه های قوی داشته باشد تا بتواند به آرمان های والای خود دست یابد.

رئیس دانشگاه امین فولادشهر با تاکید بر اینکه دولتمردان روندی غیر از روند اقتصاد مقاومتی داشته اند تصریح کرد : تمام توجه دولتمردان به سمت موضوعی به نام برجام رفته است و این گونه القا می کنند که اگر با موضوع برجام و دنیای دیپلماسی مراوده داشته باشیم مشکلات اقتصادی حل خواهد شد.

وی افزود: امروز با ابر چالش بیکاری، قاچاق، محیط زیست و تورم که ناشی از بی کفایتی مدیریت نظارتی دولت است روبه رو هستیم، این نشانه یک برنامه ریزی حساب شده است تا کشور ما دچار فتنه ای بزرگتر از فتنه ۸۸ شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد