صاحب نیوز

367491_2223092888_6000_4000

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان خبر داد:

تحصیل چهار هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان اصفهان/ تربیت دانشجو در تراز جمهوری اسلامی خواسته رهبری از دانشگاه فرهنگیان بود

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان گفت: برای تأمین معلم‌های وزارت آموزش‌وپرورش ما باید از همه ظرفیت‌های استفاده کنیم و برای تحقق همین امر موتور دانشگاه از 92 تاکنون خاموش نشده است.

کدخبر: 940855
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ @ ۱۶:۰۱


به گزارش صاحب نیوز؛ شهرام‌ عروف‌زاد در جلسه انعقاد تفاهم همکاری بین دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان اظهار کرد: دانشگاه فرهنگیان اصفهان چهار هزار دانشجو دارد، شبانه‌روزی بودن این دانشگاه ما را به این سمت سوق می‌دهد که به فکر کیفیت‌بخشی فعالیت‌های دانشگاه باشیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان گفت: دانشگاه ما مأموریت گراست که مالکیت از آن آموزش‌وپرورش و قوانین هم وزارت علومی است؛ تعامل خوبی با آموزش‌ و پرورش اصفهان داریم که این تعامل برای رسیدن به اهداف دو نهاد کمک می‌کند.

وی افزود: استفاده از ظرفیت‌های دیگر دانشگاه‌ها به تجربه‌های دانشجویان ما کمک مضاعفی می‌کند؛ برای تأمین معلم‌های وزارت آموزش‌وپرورش ما باید از همه ظرفیت‌های استفاده کنیم و برای تحقق همین امر موتور دانشگاه از 92 تاکنون خاموش نشده است.

عروف‌زاد همچنین بیان کرد: با ایجاد تورهای یک‌روزه دانشجویی نگرش جدیدی ایجاد می‌شود؛ به دنبال این هستیم با شناخت نقاط اشتراک دانشگاه‌های استان که از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه ارتباط برون‌سازمانی دانشگاه را بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری پایه‌گذاری کرده‌ایم، تصریح کرد: 19 اردیبهشت سال جاری رهبر انقلاب از دانشگاه فرهنگیان بازدید کردند که این بازدید جزء معدود بازدیدهای ایشان از دانشگاه‌ها بود که دستگاه‌ها را به اهمیت دانشگاه فرهنگیان معطوف کردند و از ما هم خواستند که مطالبه گری کنیم و دانشجویی با تراز جمهوری اسلامی تحویل بدهیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: حوزه‌های مهارت‌های معلمی و یادگیری، مشاوره و روانشناسی فردی و سازمانی، مدیریت منابع انسانی، کارگاه‌های دانش افزونی و برنامه‌هایی که به تعلم و تربیت گره بخورد بخشی از داشته‌های دانشگاه فرهنگیان است که می‌تواند با دانشگاه‌های دیگر اشتراک بگذاریم.

انتهای پیام/