صفحه اصلی » اجتماعی » دو هزار و 700 فرهنگی مبارکه ای تعلیم و تربیت بخشی از استان را بر عهده‌دارند

مدیرکل آموزش‌وپرورش اصفهان:

دو هزار و 700 فرهنگی مبارکه ای تعلیم و تربیت بخشی از استان را بر عهده‌دارند

مدیرکل آموزش‌وپرورش اصفهان گفت: شهرستان مبارکه با دو هزار و 700 فرهنگی شاغل زحمت تعلیم و تربیت بخشی از استان را بر عهده‌دارند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۰ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد اعتدادی شب گذشته در افتتاح مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان مبارکه با بیان اینکه شهرستان مبارکه با دو هزار و 700 فرهنگی شاغل زحمت تعلیم و تربیت بخشی از استان را بر عهده‌دارند، اظهار کرد: کمبود نیروی انسانی و فرسودگی ساختمان‌های مدارس دو مشکل اساسی اکثر شهرستان‌های اصفهان است و مبارکه هم با این مشکلات دست‌وپنجه نرم می‌کند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان گفت: این پروژه از سال 1386 کلنگ خورده است و امروز با پیگیری‌ها نماینده این شهرستان و با حضور وزیر افتتاح شد، مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان برای تکریم فرهنگیان به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود: در این مدت کوتاهی که بنده در حال خدمت‌رسانی هستیم نماینده مبارکه به طور ویژه پیگیر حل مشکلات آموزش‌وپرورش شهرستان بوده‌اند؛ با طراحی و نظارت و پیگیری اداره کل نوسازی و به سازی مدارس اصفهان این مرکز امروز به بهره‌برداری رسید.

معلمان قهرمانان واقعی فرهنگ جامعه

زهرا سعیدی مبارکه هم در این افتتاحیه گفت: از وزیر آموزش و پروش درخواست کردم تا نگاه خاصی به معلمان حق‌التدریس و نیروهای خرید خدماتی داشته باشند تا مشکلات آنآن‌ها در روزهای پایانی سال برطرف شود.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با پیگیری‌های که نمایندگان و قول رئیس سازمان برنامه‌وبودجه، معوقه‌های حقوق و مزایا نیروهای خرید خدماتی اصفهان در روزهای پایانی سال پرداخت می‌شود.

وی تأکید کرد: در حالی است که معلمان قهرمانان واقعی فرهنگ جامعه و باعث ایجاد جامعه‌ای پویا و فعال هستند باید مشکلات آن‌ها را حل کنیم.

سعیدی مبارکه افزود: اگر اولویت‌بندی صحیحی برای نیازهای مردم در این شرایط دشوار داشته باشیم جنگ اقتصادی نمی‌تواند سد راه چرخ صنعت و اقتصاد باشد و مشکل اصلی کشور نبود اولویت‌بندی صحیحی است.

وی با اشاره به خانم معلم شهرستان مبارکه، اظهار کرد: فرهنگیان مبارکه ای از سال 83 تاکنون منتظر افتتاح این مرکز تفریحی بودند؛ پنج میلیارد و 300 میلیون تومان از سال 83 تاکنون اعتبارات کل این پروژه بزرگ بود.

نماینده مبارکه در مجلس در پایان گفت: در حدود 13 سال دو میلیارد و 300 میلیون تومان و در دو سال اخیر با پیگیری‌های انجام شده و کمک از وزارت آموزش‌وپرورش و مجتمع فولاد مبارکه سه میلیارد تومان هزینه شده و امروز شاهد افتتاح این طرح هستیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد