صفحه اصلی » اقتصادی » تتو در پیرایشگاه مردانه ممنوع است / برای نوروز واحدهای کشیک در نظر گرفته شد

رئیس اتحادیه پیرایشگران مردانه اصفهان:

تتو در پیرایشگاه مردانه ممنوع است / برای نوروز واحدهای کشیک در نظر گرفته شد

رئیس اتحادیه پیرایشگران مردانه اصفهان گفت: تتو در پیرایشگران آقایان ممنوع است و با بازرسی‌های مستمر با افراد متخلف برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار: ۰۸:۱۲ - یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۶

اصغر شجره طوبی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: مانند سال‌های گذشته با نزدیک شدن به ایام پایانی سال از واحدهای صنفی با همکاری اتاق اصناف بازرسی می‌شود.

رئیس اتحادیه پیرایشگران مردانه اصفهان تصریح کرد: با فرا رسیدن تعطیلات نوروز و حضور مسافران در اصفهان چندین واحد صنفی به‌عنوان کشیک مشخص شدند تا به ارائه خدمات بپردازند.

وی با اشاره به بازرسی‌های مستمر از واحدهای صنفی، افزود: اتحادیه 38 بازرس مستقل دارد که به این تعداد بازرس‌های اتاق بازگانی هم اضافه می‌شود که شهر را به 38 منطقه تقسیم کردیم و برای هر قسمت بازرس‌های جدا در نظر گرفته شده است.

شجره طوبی با بیان اینکه قیمت‌ها با قیمت‌های تعیین شده اوایل 96 برابر است و نرخ جدیدی اعلام‌نشده است، عنوان کرد: پیرایشگران بسته به خدمات دستمزد دریافت می‌کنند؛ قیمت‌های پیرایشگاه‌ها باید جلو چشم مشتری باشد تا بتواند تصمیم بگیرد.

وی افزود: چیزی به‌عنوان نرخ نامه ابلاغی نداریم؛ اگر پیرایشگری نرخ دستمزدش را نصب نکرده باشد و در معرض دید نباشد جریمه می‌شود.

رئیس اتحادیه پیرایشگران مردانه در پایان تأکید کرد: تتو در پیرایشگران آقایان ممنوع است و با بازرسی‌های مستمر با افراد متخلف برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد