صفحه اصلی » استان » اصفهان » مردم بازرس بهداشتی باشند + راه های ارتباطی

مردم بازرس بهداشتی باشند + راه های ارتباطی

رئیس بهداشت محیط استان اصفهان گفت: مردم کمک ما باشند و به‌عنوان مأمور بهداشت اقدام کنند؛ برای سلامت خود از محل های مجاز و بهداشتی و صنوف مطمئن که می‌دانند هیچ مشکل و تخلفی نداشته‌اند خریداری کنند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

حسین صفاری در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: ببیش از 55 هزار مراکز تهیه و توزیع در سطح استان وجود دارد که با تعداد 400 نفر کارکنان محدود نمی‌توانیم به‌طور دائم در مراکز تهیه و توزیع حضورداشته باشیم و بر فعالیت آن ها نظارت کنیم.

رئیس بهداشت محیط استان اصفهان تصریح کرد: مردم کمک ما باشند و به‌عنوان مأمور بهداشت اقدام کنند؛ برای سلامت خود از محل های مجاز و بهداشتی و صنوف مطمئن که می‌دانند هیچ مشکل و تخلفی نداشته‌اند خرید کنند.

وی افزود: اگر مواردی از تخلف مشاهده کردند در مرحله اول تذکر داده و در مرحله دوم با سامانه 190 تماس بگیرند؛ همکاران ما در صورت انتقاد، پیشنهاد یا شکایت بلافاصله حضور پیدا خواهند کرد.

صفاری در پایان گفت: استیکرها و برچسب هایی تهیه شده و درب تمام اماکن عمومی و رستوران‌ها و مغازه‌ها زده‌ شده است و سامانه 190 هم به طور شبانه روزی در اختیار است تا مردم کلیه گزارشات خودشان را به این سامانه اعلام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد