صفحه اصلی » اقتصادی » مشکلات کم آبی اصفهان قهر دولت است نه قهر طبیعت

مشکلات کم آبی اصفهان قهر دولت است نه قهر طبیعت

رئیس اتاق بازرگانی استان گفت: با بانگ بلند اعلام می کنم که اگر در اصفهان کم آبی است قهر طبیعت نیست، بلکه قهر دولت است و در این باره با کسی شوخی نداریم‌‌.

تاریخ انتشار: ۱۹:۴۴ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛

سیدعبدالوهاب سهل آبادی در گردهمایی سالانه اعضای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی استان اصفهان اظهار کرد: اتاق بازرگانی توانست رتبه های اول در بخش های آموزش، روابط عمومی، شورای گفتگوی بخش خصوصی با دولت را کسب و جایگاه خوبی را در مجامع بین المللی پیدا کند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی استان اصفهان ادامه داد: برای اولین بار در کشور صادر کنندگان ملی جوان داشتیم و توانستیم مشکلات مردم اصفهان را به گوش مسئولان ملی برسانیم و در واقع پشت تریبون فریاد آن ها را اعلام کردیم.

وی خاطر نشان کرد: توانستیم ۳۳ درصد از سهام مرکز نمایشگاه های استان را برای اعضای اتاق خریداری کنیم، در کنار شهرداری ایستادم و گفتیم نمایشگاه از آن اصحاب کار و تولید است.

سهل آبادی ضمن تقدیر از زحمات رئیس مجمع نمایندگان استان گفت: ایشان از کسانی بودند که همیشه در جلسات ما حاضر می شدند و در تمامی مراحل کاری یاری رسان اتاق بازرگانی بودند.

رئیس خانه صنعت و معدن کشور در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: اتاق بازرگانی مربوط به طیف خاصی نیست و به همه کسانی که علاقه به کار اقتصادی دارند و برای آن هایی که برای نجات کشور کمک می کنند تعلق دارد.

وی افزود: روزی جوان ها در شناسنامه خود دست می بردند تا به جبهه بروند و برای کسب اجازه از پدرگریه می کردند، امروز هم جنگ اقتصادی است و همه می توانند وارد میدان شوند و این طور نیست که میزان و حجم تراکنش های مالی افراد برای ورود به این میدان جنگ ملاک باشد؛ وقتی که یک خانم جوان 27 ساله به عنوان تولید کننده نمونه کشوری از دست معاون اول رئیس جمهوری لوح تقدیر گرفت به خود بالیدیم.

سهل آبادی در ادامه موفقیت بانوان در این عرصه تشریح کرد: مایه مباهات ما بود که باتوان این استان توانستند در استرالیا موفق شوند و اتاق اصفهان را به عنوان اتاق دوم دنیا افتخار آفرین کنند.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در ادامه تصریح کرد: همه ما یک وظیفه داریم و این است که زیر پرچم نظام برای پیشرفت کشور تلاش کنیم و باید به خون جوانان که برای حفظ نظام ریخته شد احترام بگذاریم، برای مملکت امام زمان وقت بگذاریم و همت کنیم.

رئیس خانه صنعت و معدن کشور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با بانگ بلند اعلام می کنم که اگر در اصفهان کم آبی است قهر طبیعت نیست، بلکه قهر دولت است و در این باره با کسی شوخی نداریم‌‌؛ این مسئله را به معاون اول رئیس جمهور هم عرض کردم.

سهل آبادی تصریح کرد: نباید با اصفهانی ها  که بیشترین شهید را داده و تا به حال میزبان مردم جنگ زده است چنین کنند، مردم اصفهان مگر از همه مرزها دفاع نکردند؟ این ها باید گفته بشود و مطالبه گری برای احقاق حق مردم باید ادامه پیدا کند و در این راه با کسی شوخی نداریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99