صفحه اصلی » تولیدی » 24 هزار لیتر گازوئیل قاچاق توقیف شد

24 هزار لیتر گازوئیل قاچاق توقیف شد

فرمانده انتظامی شهرستان نائین گفت: خودرو حامل 24 هزار لیتر گازوئیل با حواله و پلمب جعلی در حال انتقال این محموله به مرزهای شرقی کشور بود که توقیف و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۰ - جمعه ۱۳۹۷/۱۲/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ صادق کاظم زاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه قاچاقچیان سوخت قصد دارند، محموله گازوئیل را تحت پوشش مشتقات نفتی و با حواله و پلمب جعلی به مرزهای شرقی کشور انتقال دهند؛ بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان نائین قرار گرفت. 

فرمانده انتظامی شهرستان نائین گفت: یک تیم مجرب از ماموران وارد عمل شدند و کامیون تانکردار را در یکی از محورهای فرعی این شهرستان شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: این خودرو حامل 24 هزار لیتر گازوئیل بود که مدارک ارائه شده توسط راننده جعلی و فاقد اعتبار بود.

سرهنگ کاظم زاد بیان کرد: در این خصوص راننده دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد؛ نیروی انتظامی با قاچاقچیان سوخت و افرادی که ذخایر ملی کشور را به تاراج می برند برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه فعالیت به آنان نخواهد داد.

وی با بیان اینکه توقیفات خودرو‌های متخلف 12 درصد، کشفیات صلاح و مهمات 60 درصد و دستگیری قاچاقچی و معتاد دو درصد افزایش داشته است، تصریح کرد: با توجه به افزایش جمعیت و مشکلات اقتصادی، آمار‌های سرقت بالاتر رفته، ولی در قبال آن کشفیات کالا‌های سرقتی نیز 91 درصد و 9 درصد دستگیری سارق افزایش یافته است. 

به گزارش صاحب نیوز، یکی از ورودی های شهرستان نائین گلوگاه شهید شرافت نایین به دلیل قرار گرفتن در شاهراه اصلی عبور و مرور شرق و جنوب کشور به مناطق مرکزی و تهران، یکی از محل‌های کشف و ضبط انواع مواد مخدر است که تاکنون کشفیات بسیار مهم و بزرگی در آن صورت گرفته است.
شهرستان نایین در 140 کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!