صفحه اصلی » استان » اصفهان » تشکیل دفتر حمایت از حقوق ایثارگران بهارستان برای دفاع از حقوق مظلومان و ایثارگران

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) مطرح کرد:

تشکیل دفتر حمایت از حقوق ایثارگران بهارستان برای دفاع از حقوق مظلومان و ایثارگران

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) گفت: دفتر حمایت از حقوق ایثارگران شهر بهارستان برای دفاع از حقوق مظلومان و ایثارگران تشکیل شده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴ - جمعه ۱۳۹۷/۱۲/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در جمع رئیس مجتمع قضایی و سرپرست  دادسرا بهارستان اظهار کرد: دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران شهر بهارستان برای گسترش عدالت، مبارزه با جرم و دفاع از حقوق مظلومان و ایثارگران تشکیل شده است.

سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا با اشاره به وظایف و مأموریت‌های مشترک سپاه و دستگاه قضا گفت: یکی از اصلی‌ترین وظایف ما، حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است که مهم‌ترین آن امانت‌داری، صداقت و درستی در عمل و مردم داری است.

وی افزود: این دفتر فعالیت‌های خود را در مجتمع قضایی شهر بهارستان داشته است اما با تلاش و تعامل بیشتر با مجموعه سپاه مستقر در بهارستان، امیدواریم هر دو مجموعه بتوانند مأموریت‌های خود را اجرا کنند.

رسیدن بهتر به اهداف کشور با تشکیل دفتر حمایت از حقوق ایثارگران

رئیس مجتمع قضایی بهارستان نیز با برشمردن اهداف مشترک دو دستگاه، تصریح کرد: این دفتر کمک به حفظ حقوق ایثار گران می‌کند و سبب انتقال تجارب و توانمندی‌ها بین دو مجموعه سپاه و دستگاه قضا می‌شود.

مجید مولوی با ابراز خرسندی از این تعامل بیان کرد: از دیگر محاسن این تعامل کمک به تأمین پتانسیل نیروی انسانی معتمد و انقلابی و با تحصیلات مرتبط با امور حقوقی است و با توجه به مراجعات روزانه و حجم کار زیاد مجتمع قضایی بهارستان می‌توانیم از این ظرفیت بهره‌مند شویم.

وی ادامه داد: تشکیل دفتر حمایت از ایثارگران موجب استحکام و تقویت تعاملات نیروی‌های نظامی با دستگاه قضا می‌شود و ما را در رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی محقق می‌سازد.

تشکیل بسیج حقوق‌دانان در آینده نزدیک

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) اصفهان با برشمردن تأثیرات مثبت تشکیل ناحیه و حضور سپاه در شهر بهارستان و جنوب اصفهان اظهار کرد: ازجمله برکات حضور سپاه حرکت به سوی حرکت های متعدد فرهنگی و اجتماعی بوده است.

سرهنگ سید احمد قریشی، از تشکیل دفتر حمایت از حقوق ایثار گران ابراز خرسندی کرد و گفت: خوشحالیم که بستری برای تعاملات هرچه بیشتر و اجرای مأموریت‌ها فراهم شده است و به‌زودی بسیج حقوق‌دانان و سایر اقشار را نیز تشکیل خواهیم داد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد