صفحه اصلی » سیاسی » مشارکت مردم و استفاده از ظرفیت های کشور راهکار غلبه بر مشکلات اقتصادی است

مشارکت مردم و استفاده از ظرفیت های کشور راهکار غلبه بر مشکلات اقتصادی است

امام جمعه نایین گفت: وحدت و مشارکت مردم و به کارگیری مطلوب ظرفیت های موجود، راهکار غلبه بر مشکلات اقتصادی کشور است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۵ - جمعه ۱۳۹۷/۱۲/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین با اشاره به نزدیک شدن به ایام عید نوروز گفت: عیدنوروز را باید زمان رحمت و ساده زیستی قرار دهیم و مسابقه دادن برای پذیرایی درست نیست.

امام جمعه نایین بیان کرد: فشارهای اقتصادی، گرانی و مشکلات معیشتی که مردم با آن مواجه هستند ضمن همدلی با نیازمندان و فقرا سعی کنیم عید نوروز را ساده داشته باشیم.
وی با بیان اینکه رویکرد انقلاب اسلامی مقاومت و ایستادگی در برابر توطئه های دشمنان و دفاع از تمام آزادی خواهان جهان است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران اکنون به الگویی کامل برای تمام آزادی خواهان جهان تبدیل شده است و پیوند افکار انقلابی مردم با انقلاب، لرزه بر اندام دشمن انداخته است.

وی افزود: وحدت و مشارکت مردم و به کارگیری مطلوب ظرفیت های موجود، راهکار غلبه بر مشکلات اقتصادی کشور است.

حجت الاسلام سجادی توجه به کار، وجدان اخلاقی، مدیریت عمیق و نظارت دقیق بر امور و اشیا را از لازمه های امکانات حداکثری در برابر دشمن برشمرد و خاطرنشان کرد: زمانی که دشمن از امکانات حداکثری خود برای فشار بر کشور در تحریم ها استفاده می کند، ما هم باید امکانات حداکثری را به کار گیریم و باید مأموران و ناظرانی را در این زمینه را قرار دهیم و راه ها را برای مقابله با این مشکلات پیدا کنیم.
وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی در زمینه های گوناگون پیشرفت داشته که یکی از میدان های موفقیت آن، ترویج و تبلیغ معنویت در جامعه است؛ ساده زیستی ، اجرای عدالت، توجه به محرومان و نیازمندان، مبارزه باظلم و ستم ، ازویژگی های حضرت علی (ع) بود که نیاز است مردم سرلوحه خود قرار دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!