صفحه اصلی » سیاسی » بجای وعده های نسیه غرب به همسایگان روی بیاورید

امام جمعه باغبهادران:

بجای وعده های نسیه غرب به همسایگان روی بیاورید

امام جمعه باغبهادران گفت: از دولتمردان تقاضامندیم نسبت به همسایگان و این پتانسیل بسیار مهم دقت بیشتری داشته باشند و از اروپا و وعده های نسیه آنان دل بکنند چراکه آنان جز طمع وروزی و کینه توزی کار دیگری از دستشان برنمی آید.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۹ - جمعه ۱۳۹۷/۱۲/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام علیرضا فرهنگ ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه باغبهادران اظهار کرد: وقتی قدرت و اقتدار نظامی در کنار دستگاه دیپلماسی قرار گرفت و همه مسئولان با هم هماهنگ عمل کردند، سفر اخیر رئیس جمهور کشورمان به عراق به سفری پر از دستاورد برای این نظام تبدیل می شود.

وی با بیان اینکه مقاومت زمینه ساز دستاورهای بزرگ ایران در عراق است، خاطرنشان کرد: از دولتمردان تقاضامندیم نسبت به همسایگان و این پتانسیل بسیار مهم دقت بیشتری داشته باشند و از اروپا و وعده های نسیه آنان دل بکنند چراکه آنان جز طمع وروزی و کینه توزی کار دیگری از دستشان برنمی آید.

امام جمعه باغبهادران با تاکید بر اینکه رهنمودهای اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع خبرگان رهبری باید مورد توجه آحاد جامعه به ویژه نخبگان قرار گیرد، متذکر شد: این کلام حضرت آقا اشاره دارد به برخی مواضعی که متاسفانه باعث شده سریع به همدیگر برچسب ضدولایت و رهبری بزنیم، به جای اینکه با هم متحد شوند دنبال یک بهانه هستند تا همدیگر را تخریب کنند، خب نباید بین نیروهایی که در چارچوب نظام است درگیری وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه یکی از مواردی که ممکن است کشور را دچار آسیب کند، عدم کنترل احساسات عمومی است، تشریح کرد: رهبر معظم انقلاب بارها تأکید کرده اند که به جوانان اعتقاد و اعتماد دارند اما این به معنای کنترل نشدن احساسات جوانان در جامعه نیست.

خطیب نماز جمعه باغبهادران تشریح کرد: وقتی فلان کنوانسیون یا معاهده در کشور مورد بحث است و موافقان و مخالفان استدلال ها و دیدگاه های خود را مطرح می کنند دو طرف نباید یکدیگر را به همراهی با دشمن متهم کنند و به جان هم بیفتند چراکه دشمنان منتظر همین اختلاف های داخلی هستند.

حجت الاسلام فرهنگ با توجه به اعطای نشان ذولفقار از طرف رهبر معظم انقلاب به سردار سلیمانی تصریح کرد: این نشان، نشانه‏ اى بود از تقدیر فرمانده از سربازى که نابودى داعش را ماه‏ ها پیش از غلبه بر داعشیان در پیامی اعلام داشته بود.

وی افزود: این نشان، نشانه ‏اى است از تشکر و قدردانى مردم کشورهاى ایران، عراق، سوریه، لبنان، افغانستان، پاکستان که از تدابیر فرماندهى معظم کل قوا و حمایت مراجع عظام شیعه به ‏ویژه حضرت آیت ‏الله العظمى سیستانى در بسیج نیروهاى رزمنده در برابر متجاوزان خون آشام تکفیرى است که اگر نبود این درایت و تدابیر، معلوم نبود که دامنه وحشى گرى تروریست‏ ها تا کجا و چه زمانى ادامه مى‏ یافت.

امام جمعه باغبهادران با اشاره به انتساب آیت الله رئیسی به سمت ریاست قوه قضائیه خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال سیاه نمایی و یا نا امید کردن مردم از اجرای عدالت و قاطعیت دستگاه قضا هستند که امیدواریم با حضور آیت الله رئیسی این توطئه دشمنان هم نقش بر آب شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد