صفحه اصلی » ورزشی » استقلال و تراکتورسازی حریفان جدی طلایی پوشان در راه قهرمانی

حسین چرخابی:

استقلال و تراکتورسازی حریفان جدی طلایی پوشان در راه قهرمانی

حسین چرخابی گفت: تیم‌های استقلال و تراکتورسازی پیشرفت خیلی خوبی داشته‌اند احتمال این‌که رقبای اصلی سپاهان از بین این دو تیم انتخاب شود، زیاد است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۲۲ - شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۵

حسین چرخابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به نقاط ضعف و قوت تیم سپاهان، اظهار کرد: سپاهان شانس اول مسابقات لیگ است؛ هر تیمی در تمام دنیا نقاط ضعف و قوت دارد که حتی خود کادر فنی تیم هم به آن واقف هستند.

پیشکسوت فوتبال اصفهان گفت: طبق جدول، سپاهان در کار دفاع تیمی مشکل دارد و تعداد گل‌های خورده این تیم نسبت به تیم‌های دیگر که مدعی هستند زیاد است البته تعداد گل‌های زده آن‌ها هم بالا است تیمی که بیشتر بخواهد تهاجمی کار کند و به فکر حمله باشد مسلماً در دفاع ضعیف‌تر عمل می‌کند.

وی با اشاره به دفاع تیمی و خطی و انفرادی تیم سپاهان، افزود: سپاهان برنامه هجومی خیلی خوبی دارد ولی دفاع تیمی ضعیفی دارد در فوتبال ایران، حداقل کمتر تیمی توانسته است جلوی این نوع حمله‌های سپاهان را بگیرد این‌یک موفقیت است و موفق‌ترین تیم ایران است.

چرخابی گفت: در شرایط فعلی تا نیم‌فصل اول جدیدترین حریف‌ها، تیم‌های پرسپولیس و پدیده بودند؛ پدیده تیمی نیست که بتواند جزء مدعیان درجه اول قرار بگیرد و مدعی قهرمانی نبود، تیم پرسپولیس در نیم‌فصل اول باکم بودن نفراتش خوب عمل کرد ولی در نیم‌فصل دوم خیلی ضعیف‌تر عمل می‌کند و آن پرسپولیس زهردار همیشگی نیست؛ تیم‌های استقلال و تراکتورسازی پیشرفت خیلی خوبی داشتند احتمال این‌که رقبای اصلی سپاهان از بین این دو تیم انتخاب شود، زیاد است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد