صفحه اصلی » اجتماعی » پرداخت 25 میلیارد تومان عیدی بین خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد/ رتبه دوم پرداخت صدقات نقدی در سطح کشور متعلق به اصفهانی‌هاست

مدیرکل کمیته امداد اصفهان خبر داد:

پرداخت 25 میلیارد تومان عیدی بین خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد/ رتبه دوم پرداخت صدقات نقدی در سطح کشور متعلق به اصفهانی‌هاست

مدیرکل کمیته امداد اصفهان از پرداخت 25 میلیارد تومان عیدی بین خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۲۷ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

محمدرضا متین پور در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه عیدی نقدی که یک ماه مستمری کامل بود به خانواده‌های تحت پوشش پرداخت شد، اظهار کرد: 25 میلیارد تومان عیدی نقدی در این طرح به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد استان اصفهان پرداخت شد.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: به‌طور متوسط برای هر خانواده 250 هزار تومان پرداخت شد که به خانواده‌های یک نفر 210 و پنج نفر به بالا 750 هزار تومان تعلق گرفت.

وی با بیان اینکه بسته های غذاییکهر یک به مبلغ 200 هزار تومان هم بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد، افزود: به کمک مردم نیکوکار استان اصفهان، 30 هزار تن گوشت بین خانواده‌های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد توزیع شد که اصفهان تنها استانی بود که این توزیع را انجام داد.

متین پور اضافه کرد: به خانواده‌های سه‌نفره یک و نیم کیلو و به خانواده‌های بالای سه نفر سه کیلو گوشت داده شد.

وی تصریح کرد: با وجود همه مشکلات اقتصادی، رشد کمک به کمیته امداد را در استان اصفهان شاهد بودیم؛ تعداد زیادی از مجموعه‌های خیران کاهش درآمد داشتند اما کمک‌های کوچک مردمی افزایش داشت و در مجموع رشد خوبی را شاهد بودیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان در پایان با اشاره به رتبه اصفهانی‌ها در پرداخت صدقات بیان کرد: اصفهانی‌ها در پرداخت صدقات نقدی در سطح کشور رتبه دوم را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد