صفحه اصلی » اقتصادی » اشتغال، تولید، بازار و مشتری زنجیره ای برای گشایش مشکلات اقتصادی

اشتغال، تولید، بازار و مشتری زنجیره ای برای گشایش مشکلات اقتصادی

نماینده مردم نائین و خوروبیابانک گفت: معتقدیم لازمه اشتغال، تولید و لازمه تولید، وجود بازار و لازمه بازار مشتری است و لازمه وجود مشتری هم ایمان و توجه به بیانات مقام معظم رهبری است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۲ - جمعه ۱۳۹۸/۰۱/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ عباسعلی پوربافرانی با اشاره به نامگذاری سال جدید بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی به خاطر اهمیت اشتغال جوانان ایرانی، سال ۹۷ را سال حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی نامیدند و ما به عنوان نماینده مردم معتقدیم لازمه اشتغال، تولید و لازمه تولید، وجود بازار و لازمه بازار مشتری است و لازمه وجود مشتری هم ایمان و توجه به بیانات مقام معظم رهبری است.

این نماینده مجلس افزود: رهبر معظم انقلاب در بودجه ۹۸، بر معیشت و رفاه مردم اصرار و تأکید داشتند؛ همچنین متأثر از آن افزایش حقوق کارمندان و کارگران در شورای عالی که اقدامات اولیه آن کاهش هزینه و افزایش قدرت خرید برای تأمین کالا‌های اساسی بود.

وی انقلاب شکوهمند ایران را الهام گرفته از نهضت و قیام امام حسین(ع) دانست و گفت: کشور اسلامی ایران، با اعیاد و مراسم مذهبی در حفظ تقدسات اسلامی که ریشه گرفته از نهضت حسینی، همواره نظام را حفظ کرده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پایان تصریح کرد: امید است در سال ۹۸ با پیگیری‌های مسئولان پروژه‌های نیمه تمام، آب رسانی و راه‌های روستایی، قنوات، کتابخانه عمومی و سایر به اتمام و به بهره برداری برسد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد