صفحه اصلی » اجتماعی » بارش ۷۵ میلی متری باران در تیران و کرون/ مردم و مسئولان برای بارش های هفته آینده هوشیار باشند

فرماندار تیران و‌کرون خبر داد:

بارش ۷۵ میلی متری باران در تیران و کرون/ مردم و مسئولان برای بارش های هفته آینده هوشیار باشند

فرماندار تیران و کرون گفت: کلیه مرخصی های مسئولان شهرستان برای ادامه تعطیلات لغو شد و برای بارش های گسترده ای که برای هفته آینده پیش بینی شده است باید شخصاً در صحنه حاضر باشند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۴ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۷

فرماندار تیران و‌کرون در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: حضور مسئولان ادارات و اعضای مدیریت بحران در صحنه، عامل مهم عملکرد خوب مسئولان شهرستان در رابطه با بارندگی روز گذشته در شهرستان بود.

مجید حججی اظهار کرد: كار تيمی و جهادی باعث جلوگيری از ايجاد خسارت جانی و مالی به مردم شد و اگر مدیران همیشه در صحنه حضور داشته باشد پنجاه درصد مشکلات حل می شود.

وی با بیان اینکه مسئولان ادارات خدماتی، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستاها به صورت آماده باش قبل از شروع آبگرفتکی در منطقه حضور داشتند، تصریح کرد: مردم و نیروهای بسیجی کمک های خوبی را برای رفع مشکلات آبگرفتگی معابر به مسئولان دادند که جای تقدیر دارد.

فرماندار تیران و کرون خاطر نشان کرد: ۷۵ میلی متر بارندگی طی ۲۴ ساعت در شهرستان تیران و‌ کرون ذخیره خوبی را برای سد ایجاد کرد و این میزان بارش، بالاترین میزان بارندگی در غرب استان محسوب می شود.

حججی افزود: هيچ گونه خسارت جدی در شهرستان گزارش نشده و آبگرفتگی های جزئی بلافاصله توسط دستگاه های خدمات رسان مرتفع شد.

وی در ادامه یادآور شد: اگر مدیریت و هماهنگی بین دستگاه ها نبود با توجه به بارش شدید برف و باران و وضعیت جاده مواصلاتی شهرستان قطعاً حادثه ای اتفاق می افتاد.

فرماندار با بیان اینکه کلیه مرخصی های مسئولان شهرستان برای ادامه تعطیلات لغو است، گفت: بارش های گسترده ای برای هفته آینده پیش بینی شده است و همه مسئولان باید شخصاً در صحنه حاضر باشند.

حججی تصریح کرد: با توجه به شرایط جوی پیش بینی شده برای روز سیزدهم فروردین مردم حتی‌الامکان در خانه بمانند و مواظب باشند در معرض حوادث ناشی از بارندگی ها قرار نگیرند.

فرماندار شهرستان با اشاره به خسارات ناشی از بارندگی ها، خواستار هوشیاری مردم در خصوص حوادث احتمالی تخریب منازل قدیمی شد و افزود: شهرداری ها و دهیاری ها اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهند.

وی در پایان یادآور شد: اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان در جلسه ای به بیان گزارش کار خود و بررسی مشکلات ایجاد شده در پی بارش شدید باران پرداختند و آمادگی لازم را برای بارندگی های بعدی ایجاد خواهند کرد.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد