صفحه اصلی » سیاسی » اگر جمهوری اسلامی نبود

تاثیرات جمهوری اسلامی ایران بر منطقه؛

اگر جمهوری اسلامی نبود

انقلاب اسلامی سرمنشا برکات زیادی بوده است؛ در مورد تاثیرات جمهوری اسلامی بر کشور، نویسندگان داخلی و خارجی بسیار قلم زده اند اما آن چه امروز در گام دوم انقلاب مهم است، تاثیرات حضور جمهوری اسلامی در منطقه غرب آسیا است، تاثیری که اولین ثمره اش بیرون راندن آمریکا از منطقه خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۱ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۱۲

صاحب نیوز/ امروز 12 فرودین ماه سالروز حماسه بزرگ مردم ایران در رای آری به جمهوری اسلامی است؛ جمهوری که پشتوانه بیش از 98 درصد از مردم ایران به مردمی ترین حکومت جمهوری جهان تبدیل شده است و تا امروز با اقتدار در برابر هر نوع فتنه ای ایستاده است.

سخن گفتن در مورد تاثیرات این نظام مردمی-الهی در یک یادداشت و مقاله نمی گنجد و در مورد تاثیرات جمهوری اسلامی بر کشور، نویسندگان داخلی و خارجی بسیار قلم زده اند اما آن چه امروز در گام دوم انقلاب مهم است، تاثیرات حضور جمهوری اسلامی در منطقه غرب آسیا است.

امروز برخی شبه رسانه های وابسته به آمریکا و صهیونیسم جهانی سعی در القای تهدیدآمیز بودن حضور جمهوری اسلامی برای منطقه دارند؛ به همین منظور برای روشن شدن موضوع به برخی اثرات این حضور پرداختیم.

اگر جمهوری اسلامی ایران نبود، امروز اسرائیل علاوه بر آنکه فلسطین را کامل اشغال کرده بود سایر کشورهای اسلامی را هم تحت اشغال یا سلطه خود در آورده بود همانطور که در سال ۱۹۶۷ در یک جنگ شش روزه کشورهای مصر، سوریه، اردن، عراق، لبنان، الجزایر، کویت، لیبی ، مراکش، فلسطین سودان و تونس را شکست داد و حتی بخشی از خاک آن ها را اشغال کرد.

اگر جمهوری اسلامی نبود داعش کشورهای عراق و سوریه را در تصرف خود درآورده بود همانطور که توانست تا قبل از ورود ایران به رویارویی، ۴۰ درصد خاک عراق و ۷۰ درصد سوریه را اشغال کند و بعد از اشغال این دو کشور سراغ سایر کشورهای منطقه می آمد و تکفیر و قتل را در خاورمیانه گسترش می داد.

اگر جمهوری اسلامی ایران نبود، امروز هیچ اثری از حرم حضرت زینب و امام حسین و سایر ائمه نبود همانطور که داعش حرم امام حسن عسکری را منفجر کرد و همانطور که عربستان وهابی، حرم چهار امام بقیع را نابود کرد.

اگر جمهوری اسلامی ایران نبود، امروز کشوری که بشود به آن گفت کشور اسلامی، وجود نداشت همانطور که کشورهای داعیه دار اسلام مثل عربستان سعودی و هم پیمانانش از یک طرف با ریختن سرمایه هایشان در حلقوم آمریکا تبدیل به گاو شیرده آمریکا شده اند و از طرف دیگر با سلاح های آمریکایی به قتل و کشتار مسلمانان یمن مشغول هستند.

امروز جمهوری اسلامی ایران قلب تپنده پیکر زخم دیده اسلام است که همه ی انسان های فاسد دنیا از مقامات آمریکایی و اسرائیلی و سعودی گرفته تا افراد گروه های ضد دین مانند همجنسگرایان و تاجران مشروبات الکلی و مواد مخدر؛ همه و همه آرزوی نابودی آن را دارند.

و از همین رو بود که امام خمینی فرمودند: «حفظ جمهوری اسلامی از حفظ جان یک نفر ولو اینکه امام عصر هم باشد، بالاتر است»

چون حفظ جمهوری اسلامی مساوی است با حفظ اسلام و اسلام همان چیزیست که امام حسین بخاطر حفظ آن، جان خودشان را فدا کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد