صاحب نیوز

عباس علی 2 - Copy

تروریستی خواندن سپاه تبعات خوبی برای ارتش امریکا نخواهد داشت

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تروریستی خواندن سپاه از سوی امریکا هیچ تاثیری در توانمندی و جایگاه سپاه ندارد و این کار تبعات خوبی برای دولت و ارتش آمریکا نخواهد داشت.

کدخبر: 946232
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ @ ۱۱:۲۲


به گزارش صاحب نیوز؛ عباسعلی پوربافرانی با اشاره به اینکه امریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست تروریست‌ها قرار داده گفت: به دلیل اینکه سپاه یک نهاد مردمی و برخواسته از متن مردم است و به نوعی مردمی‌ترین نهاد به شمار می‌رود، این اقدامات امریکا هیچ تأثیری در توانمندی و جایگاه سپاه ندارد.

نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی افزود: تروریستی خواندن سپاه باعث شد که سپاه تقویت شود و جایگاه بهتری را در دل مردم ثبت کند، اما دشمنی امریکا به دلیل این است که سپاه مانع اصلی بر سر راه اهداف شوم امریکا در منطقه است و از طرف دیگر سپاه عامل اصلی شکست تروریست‌های تکفیری است که ساخته و پرداخته امریکاست.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پایان با بیان اینکه طبیعتاً این حرکت احمقانه و کاملاً مغرضانه امریکا، تبعات خوبی برای دولت و ارتش این کشور نخواهد داشت، تصریح کرد: حتماً کشورهایی که اعتقاد به نقش مؤثر جمهوری اسلامی در منطقه دارند، اجازه نخواهند داد که این حرکت امریکا در منطقه نمود داشته باشد و با مخالفت خود، این تصمیم را محکوم خواهند کرد.

پایان پیام/