صفحه اصلی » اجتماعی » اقدام اخیر امریکا عزتی بی بدیل به سپاه پاسداران بخشید

اقدام اخیر امریکا عزتی بی بدیل به سپاه پاسداران بخشید

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان گفت: اقدامی که امریکا علیه سپاه کرد، عزتی بی بدیل برای سپاه پاسداران در دنیا رقم زد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۲ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام محمدرضا صالحیان ظهر امروز در تجمع ائمه جمعه استان اصفهان در محکومیت اقدام خصمانه امریکا علیه سپاه اظهار کرد: امام راحل در توصیف بسیجیان و سپاهیان می فرماید من بازوی شما سپاهیان را می بوسم و به این بوسه افتخار می کنم و امیداورم که در روز آخرت از شفاعت بسیجیان استفاده کنم.

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان در این همایش که در ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) اصفهان برگزار شده بود، تصریح کرد: امروز ائمه جمعه استان در مکان مقدس سپاه حضور پیدا کردند تا اقدام و سخن احمقانه امریکا را علیه سپاه محکوم کنند و اعلام کنند که در این شرایط که سیل آمده و احساس و انسانیت همراه شده همیشه در کنار سپاهیان و بسیجیان خادم هموطنان هستیم.

وی افزود: این سیل یک شرف، کرامت و ایثاری را به نمایش گذاشت و دنیا را متحیر این جلوه احساس و انسانیت در کشور کرد و مستکبران از این اتحاد مردم برای کمک به هموطنان انگشت به دهان شده اند.

حجت الاسلام صالحیان تصریح کرد: اقدامی که امریکا علیه سپاه کرد، یک وحدت و انسجام میان ایرانیان و تمام جبهه های حزب الهی جهان ایجاد کرد، یعنی اگر می خواستیم چنین عزت و آبرویی برای سپاه در دنیا بخریم هرگز چنین نمی شد.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان در پایان یادآور شد: ما به نمایندگی ائمه جمعه استان دست فرماندهان سپاه را می بوسم و به آن ها دست بیعت می دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد