صفحه اصلی » تولیدی » یکپارچگی مردم نائین در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

یکپارچگی مردم نائین در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

مردم نائین در راهپیمایی ضد امریکایی و صهیونیستی با فریاد رسا شعار مرگ امریکا، سپاه عزت آفرین را پاسداران مولود انقلاب اسلامی برخواسته از متن مردم دانستند.

تاریخ انتشار: ۱۷:۳۰ - جمعه ۱۳۹۸/۰۱/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ نمازگزاران با سر دادن شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل، ضمن ابراز انزجار از حاکمان آن ها، حمایت قاطع خود از سپاه پاسداران را اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی ضد امریکایی و صهیونیستی با فریاد رسا شعار مرگ امریکا، سپاه عزت آفرین را پاسداران مولود انقلاب اسلامی برخواسته از متن مردم و با کارنامه درخشان 40 ساله اعلام خواندند. همچنین در پایان راهپیمایی بیانیه ای قرائت شد.

در بخشی از بیانیه ضمن محکوم کردن این اقدام سخیف امریکا ، اقتدار و تأثیر گذاری سپاه را موجب صیانت و پاسداری از انقلاب اسلامی، امنیت کشور نقش آفرینی آنان در عرصه های بین الملل و تحولات منطقه ای، دشمنان قسم خورده اسلام و این مرز و بوم را به استیصال و درمانگی کشانده است.

این بیانیه می افزاید: امریکا، شیطان بزرگ مصداق بارز استکبار با لابی گری صهونیسیم ها با اقدام سخفیف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان های تروریستی خارجی قرار داد، اقدام نابخردانه ای که واکنش کوبنده مردم ایران را به همراه داشت و تمامی گروه های و مقامات حتی کشورهای جهانی را در پی داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99