صفحه اصلی » سیاسی » اقدام امریکا باعث شد تا سپاه محبوب تر شود

اقدام امریکا باعث شد تا سپاه محبوب تر شود

امام جمعه خميني شهر گفت: امریکا با این اقدام باعث شد تا سپاه محبوب تر و همه ملت ایران در هر لباسی با هر تفکر و اعتقادی یکپارچه پشتیبان سپاه شوند.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۲ - جمعه ۱۳۹۸/۰۱/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله شیخ عباس رحیمی در خطبه های نماز جمعه خمینی شهر با اشاه به حوادث اخیر در کشور بیان کرد: سیل همچنان در رده مسائل نگران کننده کشور قرار دارد و در استان خوزستان مردم همچنان با سیل دست و پنجه نرم می کنند، ناچار هستند آب سدها را رهاسازی کنند و روستاها از حضور مردم تخلیه شد.

امام جمعه خمینی شهر ادامه داد: پوشاک و غذای گرم از ضروریات مردم در مناطق سیل زده است و اکنون مردم شهرهای مختلف کشور باید برای یاری هموطنان خود بشتابند تا زمانی که این بلایا تمام و مردم به زندگی عادی خود بازگردند، این هم نوع دوستی و مهربانی بسیار ارزشمند است.

وی با ابراز اینکه باید از خداوند به دلیل نعمت باران شکرگذار باشیم، اضافه کرد: این سیل باتوجه به تخریب و بدی ها عامل وحدت و درس عبرتی برای دیگر استان ها و مدیران کشور شد، مسئولان باید جلسات تخصصی داشته باشند و برای مقابله با تخریب کمتر در هنگام بلایای طبیعی آمادگی لازم بوجود آید و پیش بینی های لازم برای خسارت کمتر، دیده شود.

آیت الله رحیمی با اشاره به اقدام رئیس جمهور منفور امریکا مبنی تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران خاری بر چشمان امریکایی ها و اروپاییان و صهیونیست هاست و در این 40 سال انواع تحریم ها، ترور شخصیت ها، فتنه ها و نقشه های خبیثانه توسط امریکایی ها در ایران انجام شد.

وی ابراز کرد: امریکا با این اقدام باعث شد تا سپاه محبوب تر و همه ملت ایران در هر لباسی با هر تفکر و اعتقادی یکپارچه پشتیبان سپاه شوند.

خطیب جمعه خمینی شهر ادامه داد: 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران است و نیروهای مسلح در یگان های مختلف دریایی، هوایی و زمینی پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب هستند و همه با وحدت و قدرت از نظام و کشور دفاع می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99