صفحه اصلی » اجتماعی » جمع‌آوری یک میلیارد و 870 میلیون ریال در ایستگاه‌های خدمت منطقه 10 اصفهان

جمع‌آوری یک میلیارد و 870 میلیون ریال در ایستگاه‌های خدمت منطقه 10 اصفهان

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت: تاکنون یک میلیارد و 870 میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی در ایستگاه‌های خدمت منطقه 10 اصفهان با همکاری گروه‌های جوان و فعال فرهنگی منطقه جمع‌آوری شده است.  

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

حمید شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به اینکه شهرداری منطقه 10 اصفهان با همکاری نهادهای فرهنگی منطقه برای ایجاد همدلی و وحدت بین مردم و همچنین اجرای اقدامات کمک‌رسانی، اقدام به راه‌اندازی ایستگاه‌های خدمت کرد، اظهار کرد: این ایستگاه‌ها در میدان قدس و میدان احمدآباد مستقر شده و با شعار «کنارتم هم‌وطن» اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی و اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان می‌کند.

تداوم فعالیت «ایستگاه‌های خدمت» تا نیمه شعبان  

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان تصریح کرد: یکی از اقدامات انجام شده در طول این مدت، پخت پنج هزار پرس غذای گرم در هشت روز در شهرستان معمولان استان لرستان بوده که در هر مرحله با اعزام حدود ۵۰ نفر از نیروهای داوطلب بسیجی و فعالان فرهنگی منطقه برای محرومیت‌زدایی، برپایی آشپزخانه و پخت و توزیع روزانه غذا در این شهرستان اقدام شد.

شهبازی با بیان اینکه این پروژه از ولادت امام حسین(ع) آغاز و تا نیمه شعبان ادامه دارد، بیان کرد: تا کنون در ایستگاه‌های خدمت، بیش از ۵۷۰ میلیون ریال کمک نقدی و یک میلیارد و 300 میلیون ریال اقلام غذایی (حبوبات، خشکبار و مواد شوینده) جمع‌آوری و توسط خیران و پایگاه بسیج منطقه به شهر معمولان لرستان ارسال شده است.

وی افزود: بعد از این فاز این گروه به همت بسیجیان و خیران منطقه ۱۰ شهر اصفهان اقدام به جمع‌آوری لوازم‌خانگی (فرش، اجاق‌گاز، یخچال و ….) برای کمک به سیل زدگان کردند و این اقلام در روستای دمرود، شهر معمولان لرستان به مردم تحویل می‌شود.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان همچنین از اختصاص یک روز از حقوق کارکنان شهرداری منطقه 10 برای کمک به سیل‌زدگان کشور خبر داد و گفت: از همشهریان اصفهانی که همواره همراهی خود با هم‌وطنان را در برهه‌های مختلف نشان داده‌اند، می‌خواهم با حضور در ایستگاه‌های خدمت، به ما در همدلی با مردم سیل‌زده کمک کنند.

حمید شهبازی با اشاره به اینکه ایستگاه‌های خدمت منطقه 10 اصفهان هم‌زمان با آغاز اعیاد شعبانیه راه‌اندازی شد، گفت: تاکنون یک میلیارد و 870 میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی در ایستگاه‌های خدمت منطقه 10 اصفهان با همکاری گروه‌های جوان و فعال فرهنگی منطقه جمع‌آوری شده است.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد