صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » انتقاد یک مسئول از آموزش و پرورش دقیقه نودی کوهپایه

انتقاد یک مسئول از آموزش و پرورش دقیقه نودی کوهپایه

رئیس شورای شهر سجزی گفت: علی رغم هماهنگی صورت گرفته با این اداره جهت اسکان و حتی نوشتن پارچه برای اسکان، یک روز مانده به عید نوروز توسط آموزش و پرورش اعلام شد که امکان اسکان وجود ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۰ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۶

علی اکبر باقری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: جهت میزبانی از مهمانان نوروزدر شهر سجزی  اقدامات لازم اولیه از جمله پاکسازی، زیباسازی، چراغانی و رفع اشکالات محل اسکان و پارک ولی عصرتوسط شهرداری سجزی با هماهنگی مسئولان و ادارات صورت گرفت.

رئیس شورای شهر سجزی با انتقاد از اداره آموزش و پرورش کوهپایه به خاطر قولی که داده بود و عملی نکرد، تصریح کرد: متاسفانه علی رغم هماهنگی صورت گرفته با اداره آموزش و پرورش کوهپایه جهت اسکان و حتی نوشتن پارچه برای اسکان ، یک روز مانده به عید نوروز توسط آموزش و پرورش اعلام شد امکان اسکان وجود ندارد.

وی افزود: باید علت را ریشه یابی کرد که در آینده این اتفاق نیفتد با این حال به همت اهالی خونگرم و فدارکار شهر سجزی تعداد حدود 800 نفر در منازل و مکان مناسب اسکان داده شد و حدود چهار هزار نفر اسکان موقت در شهر و پارک داشته که بخوبی و با امنیت بخصوص برای افرادی که با گردباد و سیل مواجهه بودند سپری  شد.

باقری گفت: به جا خواهد بود از اهالی شهر سجزی و مسئولان که این میزبانی را بصورت شایسته انجام دادند تقدیر و تشکر کنم  و امیدواریم همچنان شاهد این فداکاری ها که شایسته مردم شهر سجزی است باشیم.

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد