صفحه اصلی » حوزه و دانشگاه » گروه‌های جهادی دانشجویی نگاه ملی دارند/ ایجاد سیل‌بند جاده شوش به اهواز با همت گروه های جهادی دانشجویان اصفهان

جهادگر بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان:

گروه‌های جهادی دانشجویی نگاه ملی دارند/ ایجاد سیل‌بند جاده شوش به اهواز با همت گروه های جهادی دانشجویان اصفهان

دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه خوراسگان با اشاره به حضور در مناطق سیل‌زده بیان کرد: گروه‌های جهادی دانشجویی در قضیه سیل با حضور در کنار هم قرارگاهی را تشکیل دادند و  بر اساس تخصص و امکانات موجود فعالیت جهادی را انجام می‌دهند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۲ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۸

محمد کریمی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با اشاره به حضور در گروه‌های جهادی در مناطق سیل زده، اظهار کرد: بنده از سال ۸۵ و دوران دبیرستان اردوهای جهادی را شروع کردم و پس از ورود به دانشگاه از سال 87 در اردوهای دانشجویی حضور داشتم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان با بیان اینکه گروه جهادی الزهرا (س) دانشگاه خوراسگان اصفهان در ایام سال تحصیلی در مناطق محروم استان حضور و فعالیت جهادی انجام می‌دهد، گفت: این گروه جهادی در ایامی مانند بین دو ترم، عید نوروز و تابستان که دانشجویان از بحث درس فارغ هستند، به نقاط محروم دیگر استان‌ها برای فعالیت جهادی اعزام می‌شوند.

وی افزود: گروه جهادی الزهرا (س) دانشگاه خوراسگان در استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و دیگر استان‌های محروم کشور حضور داشتیم.

کریمی با تأکید بر اینکه بخش‌های محروم در استان کم نیست، تصریح کرد‌: چهار ماه از وقت خود برای برنامه‌های خارج از استان و هشت ماه را در داخل استان برای فعالیت جهادی وقت می‌گذاریم.

وی ادامه داد: گروه‌های جهادی دانشجویی نگاه شهری و استانی ندارند بلکه نگاه ملی دارند؛ دانشجویان زمانی که وقت دارند و می‌توانند از درس و دانشگاه دور باشند و در نقاط محروم حضور پیدا کنند و فعالیت‌های جهادی را انجام دهند

دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه خوراسگان با اشاره به حضور در مناطق سیل‌زده بیان کرد: گروه‌های جهادی دانشجویی در قضیه سیل با حضور در کنار هم قرارگاهی را تشکیل دادند و  بر اساس تخصص و امکانات موجود فعالیت جهادی را انجام می‌دهند.

وی اضافه کرد: از روز ۲۲ فروردین‌ماه در استان خوزستان حضور داریم و در بحث سیل‌بند جاده شوش به اهواز کمک می‌کنیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان خاطرنشان کرد: تیم پزشکی دانشگاه خوراسگان هفته آینده در مناطق سیل‌زده شهرستان الیگودرز لرستان حضور پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد