صفحه اصلی » اقتصادی » بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راهنمای قوای سه‌گانه و بخش خصوصی است

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان:

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راهنمای قوای سه‌گانه و بخش خصوصی است

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راهنمای قوای سه‌گانه و بخش خصوصی است، گفت: برای برداشتن گام دوم راهی به‌جز رونق تولید و حضور جوانان در این عرصه وجود ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان در نشستی با اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: اتاق بازرگانی اصفهان با حضور تولیدکنندگان و بازرگانان می‌تواند فرهنگ کسب‌وکار اسلامی را در جامعه تبیین کند.

احمد خسروی وفا خواستار شناسایی موانع تولید در استان اصفهان از سوی اتاق بازرگانی شد و گفت: دستگاه قضایی استان با استفاده از ظرفیت‌های قانونی می‌تواند برخی از موانع را با همکاری اتاق بازرگانی اصفهان برطرف کند.

وی با اشاره به حمایت از مردم از سوی فعالان اقتصادی در نوسانات نرخ ارز، افزود: گفت: برخی از سوداگران در نوسانات نرخ ارز به اقشار مردم فشار مضاعفی وارد کردند.

رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان با بیان اینکه دادگستری از کسانی که از منابع بانکی برای امور غیر از تولید استفاده کنند حمایت نخواهند کرد، باید از سرمایه‌گذار و تولیدکننده واقعی حمایت کنیم تا جریان تولید و اشتغال‌زایی در جامعه تداوم داشته باشد.

وی ادامه داد: رئیس قوه قضاییه برای تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی واقعی اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد و سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی برای سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های اقتصادی دلگرم خواهند شد.

خواستار همکاری نزدیک با سه قوا

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان هم در این نشست اظهار کرد: اتاق بازرگانی به‌عنوان پارلمان بخش خصوصی خواستار همکاری نزدیک با قوای سه‌گانه از جمله قوه قضائیه است.

مسعود گلشیرازی با بیان اینکه دادگستری در کنار اتاق بازرگانی می‌تواند بسیاری از مسائل حقوقی تولیدکنندگان را در شرایط عادلانه و منصفانه قبل از تشکیل پرونده قضایی برطرف کند، گفت: شاخص کسب‌وکار ایران رتبه 128 دنیاست و استان اصفهان جزو چهار استان با شرایط نامناسب کسب‌وکار ارزیابی شده است.

وی ادامه داد: اتاق بازرگانی خواستار بهبود محیط کسب‌وکار با همکاری سازمان‌های دولتی و نهادی است.

گلشیرازی با تأکید بر اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راهنمای قوای سه‌گانه و بخش خصوصی است، تأکید کرد: برای برداشتن گام دوم راهی به‌جز رونق تولید و حضور جوانان در این عرصه وجود ندارد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد