صفحه اصلی » ورزشی » کشتی و وزنه‌برداری » کشتی در همه شهرستان ها فعال می شود

کشتی در همه شهرستان ها فعال می شود

رئیس هیئت کشتی استان اصفهان گفت: همه تلاشمان را به کار گرفتیم تا کشتی از حالت تک‌قطبی خارج شود و هیئت‌های تمام شهرستان‌ها را فعال کنیم.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ - جمعه ۱۳۹۸/۰۱/۳۰

مصطفی میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: به دلیل اینکه هنوز تکلیف رئیس فدراسیون کشتی معلوم نشده برنامه سالانه فدراسیون به هیئت‌ها ارسال نشده است؛ همه هیئت‌ها برنامه سالیانه خود را از برنامه سالیانه فدراسیون می‌نویسند و هیئت کشتی استان به این دلیل هنوز برنامه سال خود را تدوین نکرده است.

رئیس هیئت کشتی استان اصفهان با بیان اینکه سیاست این هیئت برگزاری و راه‌اندازی لیگ برای پویایی همیشگی کشتی است، تصریح کرد: هیئت کشتی استان لیگ کشتی در تمام رده‌ها را راه‌اندازی کرده و از رده خردسالان و نونهالان شروع و در طول سال تمام رده‌ها برگزار می‌شود.

وی افزود: مسابقات مولای عرشیان 26 و 27 اردیبهشت با تعامل شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.

میرزایی عنوان کرد: مراسم تجلیل از مدال‌آوران و قهرمانان بین‌المللی و کشوری و زحمت کشان استان در اردیبهشت در تالار شهروند برنامه ریزی شد.

مصطفی میرزایی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های دیگر هیئت کشتی اصفهان خارج شدن از نگاه تک‌قطبی است، گفت: همه تلاشمان را به کار گرفتیم تا کشتی از حالت تک‌قطبی خارج شود و هیئت‌های تمام شهرستان‌ها را فعال کنیم، شهرستانی داریم که بعد از 17 سالی که کشتی نداشته هیئت کشتی آن راه‌اندازی می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد