صفحه اصلی » سیاسی » تحریم، تهدید و تهمت نیروهای مسلح ایران نشان‌دهنده وحشت دشمنان است

رئیس شورای تأمین استان:

تحریم، تهدید و تهمت نیروهای مسلح ایران نشان‌دهنده وحشت دشمنان است

رئیس شورای تأمین استان اصفهان گفت: رجزخوانی‌های مضحکانه علیه جمهوری اسلامی تحریم ناجوانمردانه، تحریم، تهدید و تهمت نیروهای مسلح ایران ترس و وحشت دشمنان را نشان می‌دهد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۲ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ عباس رضایی در با بیان اینکه در مراسم رژه روز ارتش در اصفهان با بیان اینکه در جمع عمل‌کنندگان به‌حق و حق‌گرایان هستیم، اظهار کرد: امام علی (ع) در نامه 53 خطاب به مالک اشتر فرمودند تأکید بر امنیت داخلی و خارجی برای حفظ عزت حکومت داران دارد؛ تأمین سلامت و امنیت دو وظیفه اصلی همه دولت‌ها است.

استاندار اصفهان گفت: ارتش تجلی جمال و جلال الهی است، جهت‌گیری و سمت‌گیری ارتش در قبل از انقلاب اسلامی جهت‌گیری الهی نبوده و با فرمایشات رهبر کبیر انقلاب اسلامی این جهت‌گیری‌ها تغییر کرد و الهی شد.

وی افزود: نیروهای مسلح همگام و جلوتر در بلایای طبیعی حضور دارند، نیروهای سپاه و ارتش اصفهان در مناطق سیل‌زده مشغول به خدمت هستند.

رضایی با بیان اینکه نیروهای مسلح ضامن تحقق امنیت داخلی و خارجی هستند و همواره از مرز و بوم و آرمان‌های این ملت دفاع می‌کنند، تصریح کرد: مهربانی و مردم داری ارتش نشانه دشمن‌ستیزی با دشمن و دفاع از آرمان‌های انقلاب در برابر ستمگران نیروهای مسلح است.

وی خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری از فرمایشات رهبر انقلاب، آموزه‌های دینی و الگوگیری از فرماندهان شهیدی چون صیاد شیرازی می‌توان این مسیر همواره رو به رشد را گذراند.

رئیس شورای تأمین استان اصفهان با توضیح اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران برای منافع ملی و مردمی قدم برمی دارد، گفت: ارتش‌های دنیا برای منافع خود تلاش می‌کنند، اما ارتش نظام اسلامی ایران در خدمت آرمان‌های الهی، همراه و همگام با مردم، رهبری نظام اسلامی حرکت می‌کند که این افتخار بزرگ برای ما است.

رضایی ادامه داد: رجزخوانی‌های مضحکانه علیه جمهوری اسلامی به دلیل ترسشان از نیروهای مسلح ایران است؛ دشمن یک روز با تحریم ناجوانمردانه، یک روز با تهدید و یک روز با تهمت به نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن‌ها را تروریست خطاب می‌کند و این نیست مگر اینکه از این مقتدران به ترس و وحشت افتاده‌اند.

وی بیان کرد: ارتش مردمی، صبور و توانا، پیشرفته و با مردم و سایر نیروهای مسلح همدل و متحد است و به همین دلیل فرمانده ارتش بر همراهی خود را با دیگر نیروهای مسلح تأکید می‌کند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد