صفحه اصلی » سیاسی » از روضه خوانی امام حسین(ع) تا حضور در مجلس شورای اسلامی/ نماینده ای که در روستا زندگی می کند

از روضه خوانی امام حسین(ع) تا حضور در مجلس شورای اسلامی/ نماینده ای که در روستا زندگی می کند

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: اعلام کردم اگر در کل دنیا شخصی اطلاع داشت که مکان و یا سهامی از شرکتی به نام من است وکالت محضری برای فروش آن به همان شخص داده تا نصف آن را برای خود و نصف دیگر را برای شهرستان فلاورجان خرج کند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۲۸ - شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۱

حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز ، اظهار کرد: شغل اصلی من روضه‌خوانی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است و این شغل برای من باعث افتخار است، از سال 1370 در آموزش و پرورش مشغول به کار شدم، زمانی که از حقوق همکاران خود در آن سازمان دفاع می کردم از طرف برخی از مسئولان و همکاران پیشنهاد و درخواست حضور در انتخابات شورا را داشتم و حقیقتا تلاش و قصدم این بود که از حقوق ملت ایران و مخصوصا حوزه انتخابی خود در شهرستان‌ و استان اصفهان دفاع کنم.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان تصریح کرد: نماینده باید در مجلس مسائل سیاسی را کنار بگذارد نه این که سیاسی نباشد، قطعا مجلس محل افکار سیاسی است ولی اعتقاد شخصی من این است که وقتی هدف فراهم کردن رضای پروردگار، خدمت به مردم و رضایت مقام معظم رهبری است باید در بعضی از مواقع گرایش های سیاسی را کنار بگذاریم.

وی افزود: اگر شخص اصولگرا و یا اصلاح طلب شاهد تخلف فردی از حزب خود است باید در مقابل آن ایستاده و اعلام موضع کند ولی متاسفانه در مجلس کمتر شاهد چنین برخوردهایی هستيم.

موسوی لارگانی عنوان کرد: در شهرستان فلاورجان نمایندگانی که از اول انقلاب حضور پیدا کرده بودند غیر از یک دوره، بیشتر با گرایش به اصلاحات گام برداشته بودند و مسائل سیاسی را بولد می کردند، این در حالی بود که شهرستان فلاورجان از نظر اقتصادی و فرهنگی مشکلات زیادی داشت و در برابر بعضی از نسبت هایی که به شهرستان القا شده بود می طلبید که فردی از حقوق مردم دفاع کند.

سید ناصر موسوی لارگانی بیان کرد: برچسب های سیاسی که به شهرستان زده بودند باعث به حاشیه رفتن آن شده بود، در طول سه دوره ای که خدمتگزار بودم تلاشم دفاع از حقوق مردم بود و هدفم سوءاستفاده از جایگاه نبوده است چون رسما اعلام کردم اگر در کل دنیا شخصی اطلاع داشت که مکان و یا سهامی از شرکتی به نام من است وکالت محضری برای فروش آن به همان شخص داده تا نصف آن را برای خود و نصف دیگر را برای شهرستان فلاورجان خرج کند.

وی افزود: در این سه دوره خدمتگزاری در روستا زندگی کرده و هنوز هم در روستا هستم و زندگی ام تغییری نکرده است، امیدوارم در ادامه‌ بتوانیم در خدمت ملت شریف ایران باشم و کاری نکنم که سربار نظام باشم و هزینه برای رهبری ایجاد کنم چون متأسفانه خیلی از همکاران رفتارها و گفتارهایشان باعث می شود که مردم این گونه مطالبه کنند در نظامی که در رأس آن مرجع تقلید است چرا تخلفات می شود چرا رهبری موضع گیری نمی کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان اذعان کرد: این در صورتی است که تخلفات مسئولان و نمایندگان به رهبری مربوط نمی شود؛ مقام معظم رهبری از نظر ساده زیستی و برنامه های کاری نه تنها در ایران بلکه در دنيا کم نظیر است، بعضی مواقع مسئولان سعی می کنند از ساعات اداری هم کمتر کار کنند و هزینه برای ایشان فراهم کنند.

وی بیان کرد: در مجلس، هفت دوره از شهرستان فلاورجان نماینده حضور داشت و من در دوره اول به اندازه همان هفت دوره نطق داشتم؛ هر زمانی که شاهد ضایع شدن حقوق مردم بودم از تریبون مجلس از حقوق آن ها حمایت و دفاع کردم حتی اگر دولت اصولگرا باشد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد