صفحه اصلی » سیاسی » سیاسی کاری ها و سوءمدیریت هیئت رئیسه مجلس از زبان رئیس مجمع نمایندگان استان

سیاسی کاری ها و سوءمدیریت هیئت رئیسه مجلس از زبان رئیس مجمع نمایندگان استان

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: اصلاً از عملکرد هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی  راضی نبوده و بعضا هم اعتراض خود را وارد کردم؛ بعضی از آن ها واقعا سیاسی عمل می کنند

تاریخ انتشار: ۰۴:۴۳ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۳

حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: اصلاً از عملکرد هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی  راضی نبوده و بعضا هم اعتراض خود را وارد کردم؛ بعضی از آن ها واقعا سیاسی عمل می کنند اگر در مجلس یک اصلاح طلب دکمه تذکر را بزند چندین بار اعلام می کنند تا نطق خود را بگوید.

سید ناصر موسوی لارگانی خاطرنشان کرد: بی عدالتی در مجلس وجود دارد؛ در تقسیم بودجه‌ ها بعضی اوقات به برخی از استان ها نگاه ویژه دارند؛ استان اصفهان دومین واریزی را به خزانه دارد ولی بیست و هشتمین دریافت کننده است، با ورود در مجلس هشتم موضوع سالن اجلاس مطرح بود و قرار بر این بوده که اصفهان 100 میلیارد هزینه کند و دولت هم 100 میلیارد ولی قاضی پور در مجلس پیشنهاد حذف این 100میلیارد را داد.

وی در رابطه با طرح کشوری مبارزه با آسیب های اجتماعی در منطقه مهرنجان شهرستان فلاورجان افزود: مسئولانی که در روزهای اول از تهران و اصفهان برای توضیح طرح کرامت به فلاورجان آمده بودند جلسات زیادی گرفتند ولی تاثیری نداشت؛ طرح کرامت به اداره ورزش و جوانان که متولی جوانان است 10 میلیون تومان کمک کرده که قطعاً این کار با این مبلغ پیشرفتی نخواهد داشت.

موسوی لارگانی در ادامه گفت: نیروی انتظامی اعلام کرد طرح کرامت اجرایی است ولی در ایام نوروز تعدادی از معتادان که مشکل دار بودند را دستگیر کرده ولی کسی آن ها را تحویل نگرفت و دوباره رها شدند.

سید ناصر موسوی لارگانی بیان کرد: در فرمانداری اعلام کردم اگر این طرح در کشور اعلام شود که فلاورجان آن قدر مشکل دارد که در کشور دو شهرستان به صورت پایلوت اجرا شده است و بدنامی آن برای شهر باشد و کار مفیدی هم صورت نگیرد، بهتر است این طرح نباشد، قرار بر این بود قبل از طرح کرامت سالن ورزشی ساخته شود و بودجه آن از طریق ستاد مبارزه با مواد مخدر، استانداری و شهرستان‌ پرداخت شود ولی هیچ اقدامی انجام نشد.

وی در همین رابطه خاطر نشان کرد: باز هم در این مورد سپاه وارد شد و سالن 9 دی را ساخت.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بیشتر مهرنجانی ها به دلیل پسوندی که دارند نمی توانند جایی مشغول به کار شوند و برخی از آنان با این وضعیت مجبور می شوند به کار خلاف رو بیاورند؛ بنابراین باید طرح کرامت برای آن ها فعالیت فرهنگی و اشتغال ایجاد کند.

سیدناصر موسوی لارگانی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری و وظیفه مسئولان کشور افزود: امریکا از اول انقلاب تا به حال علیه ایران دشمنی داشته و این کار را باز هم ادامه می دهد و به کمتر از نابودی نظام اسلام قانع نمی شود؛ چرا که می خواهد ایران را به 40 سال قبل برگرداند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان ادامه داد: مسئولان نباید مسائل سیاسی را در امورات کشور دخیل کنند، در حقیقت موضوع اصلی رفع مشکلات کشور است و آن را نباید به مسائل سیاسی گره بزنند.

وی گفت: مسئولان باید چشمان خود را از دست خارجی ها برگردانند، زیرا آن ها قطعاً کسانی نیستند که دلسوز ایران باشند.

موسوی لارگانی خاطر نشان کرد: بعد از خروج امریکا از برجام قرار بود اروپا ظرف دو هفته تعیین تکلیف کند، امّا بیش از 9 ماه گذشته و هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشد؛ ما می توانیم مستقل باشیم و این توان را داریم که در مقابل زیاده خواهی های آن ها بایستیم، کسانی که در کشور هستند باید جاه طلبی، شهرت طلبی، اموال اندوزی و کاخ نشینی را رها کنند.

نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در پایان اذعان کرد: مردم انقلاب کردند تا افراد انقلابی بر آن ها حکومت کند، مقام معظم رهبری فرمودند کاری به اصلاح طلب، اصول گرا و گروه های دیگر ندارم؛ من انقلابی هستم، مسئولان ما هم باید چنین خصوصیتی داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد