صفحه اصلی » مقاومت » واکنش فرزند سرلشکر شهید محسن صفوی به انسداد صفحه رسمی این شهید در اینستاگرام

واکنش فرزند سرلشکر شهید محسن صفوی به انسداد صفحه رسمی این شهید در اینستاگرام

اینستاگرام علی‌رغم ادعای آزادی بیان و نشر آزاد اطلاعات، در اقدامی عجیب صفحه رسمی سردار شهید صفوی را مسدود کرد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۴ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ 16 فروردین‌ماه و در روزهایی که پاسداران درگیر کمک به سیل‌زدگان استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان بودند، خبرگزاری رویترز به نقل از مقام‌های امریکایی گزارش داد که کاخ‌ سفید قصد دارد سپاه پاسداران را به فهرست «سازمان‌های تروریستی» خود اضافه کند.

19 فروردین، ترامپ در اقدامی خلاف قوانین بین‌المللی در بیانیه‌ای اعلام کرد که این کشور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد؛ این نخستین بار است که امریکا یک سازمان رسمی نظامی را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهد. این کار امریکا واکنش‌های منفی متعددی داشت و به جز یکی دو کشور عربی هیچ کشوری از این اقدام ترامپ حمایت نکرد و انزجار ترامپ در دنیا بیشتر شد. شبکه اجتماعی اینستاگرام پس از چند روز از این اقدام ابلهانه امریکا، خلاف آزادی بیان و نشر آزاد اطلاعات چندین صفحه از مقامات ایرانی را مسدود کرد.

صفحات سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه، سردار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح و شهید سردار محسن صفوی در اولین روز عملیاتی شدن تصمیم خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسدود شد.

اگر در فضای مجازی حضور نداشتیم ابطال جبهه غرب برای جامعه روشن نمی‌شد

فرزند شهید صفوی و مدیر صفحه شهید در این زمینه در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه صفحه شهید صفوی در شبکه اجتماعی اینستاگرام راجع به خاطرات و یادگاری‌های شهید است، اظهار کرد: این کار اینستاگرام باعث تعجب من بود که آن‌ها حتّی از یک پاسدار شهید هم می ترسند.

سجاد صفوی گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران بیشتر از مردم کشور به این اعتقاد رسیده‌اند که شهید زنده است و گاهی اثرگذاری بیشتری هم دارد و به همان اندازه‌ای که از سردار قاسم سلیمانی که شهید زنده است می‌ترسند، از صفحه سردار صفوی هم واهمه دارند.

وی افزود: حضور در شبکه‌های اجتماعی به دلیل تأکید رهبر انقلاب است که ایشان فرمودند در فضای مجازی فعالیت داشته باشید و این جبهه را خالی نکنید؛ اگر در فضای مجازی حضور نداشتیم ابطال جبهه غرب برای جامعه روشن نمی‌شد.

پسر شهید صفوی بیان کرد: شدت دشمنی غرب و امریکا تا حدی زیاد است که به یک صفحه در شبکه اجتماعی که فقط فعالیت فرهنگی دارد، رحم نمی‌کنند و با شهیدی که به آرمان‌های انقلاب اسلامی گره‌خورده است، مشکل دارند.

سردار شهید سید محسن صفوی، از سرداران بزرگ دفاع مقدس و از افتخارات استان اصفهان است که از پیش از انقلاب و به سبب نزدیکی با شهید بهشتی تاثیر بسزایی در پیشبرد مبارزات علیه رژیم پهلوی و سپس در دوران انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی داشته است.

از سوابق این شهید بزرگوار می توان به تشکیل کمیته انقلاب اسلامی در شهرضا، فرماندهی سپاه این شهرستان، مسئول مهندسی وزارت سپاه در استان اصفهان و فرماندهی قرارگاه مهندسی-رزمی صراط المستقیم یاد کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد