صفحه اصلی » اقتصادی » حضور ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان بغداد

حضور ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان بغداد

ذوب آهن اصفهان بعنوان اولین و بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی در ایران و یکی از موفق ترین صادرکنندگان ایرانی در کشور عراق بر اساس استراتژی های بازاریابی و فروش، با برپایی غرفه ای در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان حضوری فعال دارد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان بغداد با حضور ۴۵ شرکت ایرانی در محل نمایشگاه های بین‌المللی بغداد در تاریخ دوم اردیبهشت با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و مقامات دولتی عراقی افتتاح شد.

ذوب آهن اصفهان بعنوان اولین و بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی در ایران و یکی از موفق ترین صادرکنندگان ایرانی در کشور عراق بر اساس استراتژی های بازاریابی و فروش، با برپایی غرفه ای در نمایشگاه مذکور حضوری فعال دارد. در این نمایشگاه مجموعه کاملی از نمونه محصولات این شرکت به ویژه انواع میلگرد، تیرآهن های I ، ریل، تیرآهن های H ، آرک، ناودانی و … در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

با توجه به حضور مستمر و مؤثر ذوب‌آهن اصفهان در بازار عراق و خوشنام بودن کیفیت محصولات این شرکت، شاهد حضور پر رونق مقامات و شرکت های دولتی، مشتریان، تجار و سازندگان خصوصی عراقی در غرفه ذوب آهن اصفهان بودیم.

مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق ضمن حضور در غرفه ذوب آهن و آشنایی با اهم دستاوردهای این شرکت، عملکرد این شرکت را مثبت ارزیابی کرد.

وی بر حضور مستمر در بازار عراق و بهره گیری از توانمندی ها و گسترش عرضه محصولات ذوب آهن در بازارهای کشور عراق تأکید کرد.

این مقام مسئول پس از طرح برخی مشکلات در بازار عراق توسط کارشناسان ذوب‌آهن اصفهان، قول پیگیری و ارائه راهکارهای لازم در این زمینه را داد. همچنین بهزاد، رایزن بازرگانی ایران در عراق هم در غرفه ذوب آهن ضمن برشمردن مزایای محصولات این شرکت نسبت به سایر رقبای حاضر در بازا عراق، توصیه هایی برای حضور بیشتر و موثر تر در بازار مذکور(خصوصاً افتتاح دفتر ذوب آهن) و قول همکاری کامل با ذوب آهن اصفهان برای تحقق این امر را ارائه کرد.

علی فاخر السنافی رئیس اتحادیه پیمانکاران ساختمانی عراق هم از مهم ترین بازدید کنندگان غرفه ذوب آهن بود و برای همکاری و تعامل بیشتر با ذوب آهن اصفهان و معرفی محصولات این شرکت به فعالان صنعت ساختمان عراق اعلام آمادگی کرد.

یکی دیگر از رویدادهای این نمایشگاه بازدید اختصاصی مدیران شرکت انشائیه(شرکت تجارت مواد ساختمانی عراق) وابسته به وزارت بازرگانی عراق از غرفه ذوب‌آهن بود، عمار و سنان از مدیران این شرکت دولتی عراقی بودند که ضمن رضایت از کیفیت محصولات ذوب‌آهن اصفهان بر اساس تست های انجام شده آمادگی خود را برای تعامل و همکاری بیشتر برای ورود محصولات ذوب‌آهن به پروژه های دولتی کشور عراق که حجم گسترده ای از پروژه های کشور عراق می باشند را اعلام کردند.

ادریس، مدیرکل فنی وزارت صنایع و معادن عراق هم ضمن بازدید از غرفه ذوب‌آهن اصفهان و آشنایی با محصولات و توانمندی های این شرکت، در جریان شرایط کیفی محصولات ذوب‌آهن قرار گرفت.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد