صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » افتتاح اولين سينمای غرب اصفهان در نیمه اول سال ۹۸

افتتاح اولين سينمای غرب اصفهان در نیمه اول سال ۹۸

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: بنابر پیش‌بینی‌ها، اولين سينمای غرب اصفهان نيمه اول سال ۱۳۹۸ ساخته می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - شنبه ۱۳۹۸/۰۲/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید اشرفی با بیان اینکه ورودی لابی سينما بهمن با سازه‌های سبک احداث و تجهیز کردن این سینما در دستور کار است، اظهار کرد: اين سازه سبک با توجه به شرايط ايمنی و اخذ مجوز ايمنی، تبديل به يک سازه بتنی می‌شود.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: این سینما ارائه کننده تسهیلات برای مقوله‌های فرهنگی شهر است و از سفر شهروندان به مناطق مرکزی شهر جلوگيری می‌کند که ترافيک مرکز شهر روان‌تر می‌شود و مشكلات ناشی ترافیک در مرکز شهر کاهش پیدا می‌کند.

وی با اشاره به مقدمات عملیات اجرایی ساخت سينما، افزود: مدير عامل مؤسسه بهمن سبز حوزه هنری کشور، سخنگوی شورای صنفی کشور و نماينده استان اصفهان در سینما بهمن سبز، از محل ساخت سينما بازديد کردند که تغييرات مورد نظر پس از جمع بندی، بر روی نقشه اوليه اعمال و به سازمان طراحی ابلاغ شود.

اشرفی با بیان اینکه پیمانکار طرح مشخص شده و پس از ورود نقشه‌ها عملیات اجرایی آغاز می‌شود، تصریح کرد: اگر روند فعلی به خوبی پيش برود اين سينما نيمه اول سال ۱۳۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان در پایان بیان کرد: تجهیز سینما نزدیک ۲۰ روز زمان می‌برد، با توجه به شرايط فعلی سينما و با در نظر گرفتن بازه زمانی سه ماهه ساخت سازه‎ها، این سینما نیمه اول سال ۱۳۹۸ در منطقه يازده شهرداری اصفهان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد