صفحه اصلی » سیاسی » «آقای احمق»، ممنون

«آقای احمق»، ممنون

آقای احمق، ممنون از این­که باعث شدی بسیاری از مردم با ذوق و شوق فراوان و افتخار بسیار، لباس سبز پاسداری به تن کنند و عکس بگیرند تا چشم تو را کور کنند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۹

صاحب نیوز-حجت الاسلام میثم ریاحی/ گاهی باید از احمق­ها هم تشکر کرد به خاطر این که از روی حماقتشان حرفی می­زنند و یا کاری انجام می ­دهند که فکر می ­کنند نتیجه به نفع خودشان است، در حالی که به ضررشان تمام می شود.

چند وقت پیش ترامپ دیوانه، رئیس جمهور امریکا، سپاه را تروریست اعلام کرد و نام این نهاد را در لیست سازمان­های تروریست اضافه کردند و این در حالی است که نه تنها سیاست ­مداران خارجی بلکه بسیاری از عوامل و سیاست ­مداران داخلی امریکا هم با انجام چنین حرکتی مخالف بودند. از طرفی حضور فعال، جهادی، دل­سوزانه و به موقع سپاه پاسداران در منطقه و خدمت رسانی تا مشورت به کشورهای منطقه باعث محبوبیت بیش تر و تسلّط بر اوضاع شده بود که این حضور و فعّالیّت سپاه، خاری در چشمان اَبَر قدرت ­های تو خالی جهان از جمله امریکا شده است، به­ خصوص وقتی می ­دیدند و ­می­شنیدند که شیر مردی از سرداران سپاه به نام حاج قاسم سلیمانی در منطقه تبدیل شده است به یک الگو و اسطوره­ای که بسیاری از مردم به­خصوص جوانان فقط یکی از آرزوهایشان سلفی گرفتن با حاج قاسم سلیمانی است.

اَبَر قدرتی تو خالی مثل امریکا که چشم دیدن این صحنه را نداشت و دیگر طاقتش طاق شده بود، به حدّی که آن قدر عصبانی شده بود که داشت از این عصبانیتش می مُرد و برای این که خودش را راحت کند، سپاه پاسداران را سازمان تروریستی اعلام کرد.

از آن­ جایی که خداوند بلند مرتبه دشمنان ما را از احمق ­ها خلق نموده، این احمق هم نمی ­داند که چه خدمت بزرگی به سپاه کرد، به همین دلیل به ­خاطر خدمت بزرگش باید «آقای احمق، ممنون» را به کار ببریم؛ ممنون از این­که باعث شدی تا آن دسته از افرادی که سپاه و خدماتش را نمی ­شناختند، بعد از اعلام تو بروند تحقیق کنند و سپاه را بشناسند. ممنون از این­که باعث شدی بدون هیچ گونه تبلیغاتی، آن دسته از مردم ایران که هنوز بعد از گذشت سال­ ها متوجه خدمات بی وقفه سپاه نشده بودند، الآن با خبر شوند.

آقای احمق، ممنون از این­که باعث شدی جناح­ های مختلف سیاسی در ایران برای اولین بار بدون هیچ گونه اختلافی یک دست و هم نوا در سراسر کشور با پوشیدن لباس مقدس سبز پاسداری، ندای سپاه حمایتت می ­کنیم سر دهند و خودشان را هم پاسدار معرفی کنند.

ممنون از این­که باعث شدی بسیاری از مردم با ذوق و شوق فراوان و افتخار بسیار، لباس سبز پاسداری به تن کنند و عکس بگیرند تا چشم تو را کور کنند.

ممنون از این­که چنان خدمتی به سپاه کردی که باعث شد پویش مردمی «من یک پاسدارم» راه بیفتد و مردم عزیز ایران یک دل تر و هم نوا تر از قبل متحد شوند و برادران پاسدار خود را حمایت کنند.

آقای احمق، به هر حال بدان که هر قدمی، قلمی و یا کلامی از تو باعث انسجام بیش تر ملّت ایران و اتّحاد جهت دشمنی بیش­تر با امریکا و تلاش برای نابودی ظلم خواهد شد. بنابراین بی­خودی دست و پا نزن که به زودی در کثافت ­های خود غرق و نابود خواهی شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد