صفحه اصلی » سیاسی » مسئولان باید بلندگوی کارگران باشند

مسئولان باید بلندگوی کارگران باشند

استاندار اصفهان گفت: مسئولان باید بلندگوی کارگران باشند تا ضلع اصلی مثلث اقتصادی شکل گیرد و اگر قرار است رونق تولید عملیاتی شود باید قدردان تلاش کارگران باشیم.

تاریخ انتشار: ۱۹:۳۲ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ عباس رضایی ظهر امروز در همایش تجلیل از کارگران نمونه استان اصفهان با بیان اینکه سه رکن دولت، کارفرما و کارگر برای شکل‌گیری کار و تلاش در قانون نظام جمهوری اسلامی تعریف شده است، اظهار کرد: هر کدام از این سه ضلع، تعاملی با یکدیگر نداشته باشند قطعاً این شکل‌گیری صورت نمی‌گیرد.

استاندار اصفهان گفت: کارگران ستون فقرات و اصل مثلث شکل‌گیری اقتصاد کشور هستند که اگر تعریف صحیحی از کارگر نداشته باشیم این مثلث اقتصاد به قهقرا می‌رود و هیچ رونقی در تولید و اقتصاد رخ نمی‌دهد.

وی افزود: مسئولان باید بلندگوی کارگران باشند تا ضلع اصلی مثلث اقتصادی شکل گیرد و اگر قرار است رونق تولید عملیاتی شود باید قدردان تلاش کارگران باشیم.

رضایی با بیان اینکه هیچ کس نمی‌تواند بدون منافع کارگر دو ضلع دیگر مثلث را ببیند، تصریح کرد: کار و کارگر و تلاش و همت تا آنجایی اهمیت دارد که حضرت محمد(ص) لعنت می‌کند کسی کارش را به دیگری واگذار کند.

وی ادامه داد: دولت به‌عنوان هماهنگ‌کننده دیگر ضلع این مثلث است و هر سه ضلع این مثلث باید هماهنگ باشند و اگر کارفرما هم در شرایط سخت اقتصادی دیده نشود دیگر کاری دیده نمی‌شود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند که کارگر حتی اگر برای خودش کار کند یک ارزش است، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم رونق اقتصادی را تحقق ببخشیم و ماهیت انسانی و اسلامی را تشکیل دهیم باید به کار و تلاش و همت کارگران افتخار کنیم قدر آن‌ها را بدانیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد