صاحب نیوز

IMG_5089

مسئولان به امنیت شغلی و دستمزد کارگران توجه کنند

امام جمعه نایین به روز کارگر اشاره و خاطرنشان کرد: مسئولان نسبت به امنیت شغلی، احترام و دستمزد این قشر توجه و اهتمام ورزند.

کدخبر: 949930
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ @ ۱۶:۵۱


به گزارش صاحب نیوز؛حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در نماز جمعه این هفته نایین اظهار کرد: بنا بر آیات قرآن، روزه بر ما واجب است و با اندیشه و تدبّر می توان فهمید که تمام احکام خداوند در بهبود زندگی روزمره افراد تأثیرگذار است.

امام جمعه نایین یادآور شد: مهم ترین وجه روزه تقویت ایمان، برادری، انسجام و همبستگی بین انسان هاست.

وی اضافه کرد: امیدواریم نهایت استفاده را از روزهای پایانی ماه شعبان کرده و آماده استقبال از ماه مبارک رمضان باشیم.

حجت الاسلام سجادی به روز کارگر اشاره و خاطرنشان کرد: مسئولان نسبت به امنیت شغلی، احترام و دستمزد این قشر توجه و اهتمام ورزند.

امام جمعه نایین ادامه داد: مردم ایران و تمام اقشار از جمله کارگران هوشیارانه با اطاعت و فرمان بُرداری از رهبری، بر دهان‌ امریکا می کوبند.

وی تصریح کرد: بخش قابل توجهی از اقتصاد کشور در دست کارگران زحمتکش است که باید مسئولان به نیازهای آنان توجه بیشتری داشته باشند.

حجت الاسلام سجادی با اشاره به فراسیدن روز معلم هم گفت: باید به خواسته های این بخش مهم از جامعه توجه بیشتری شود و فرهنگیان هم روحیه انقلابی را در دانش آموزان ترویج دهند.

وی در پایان گفت: در اهمیت بالای مقام و منزلت معلمان همین بس که پیامبر اکرم (ص) در مقام یک معلم توانست بر کفر و شرک غلبه یابد و احکام بهترین دین دنیا را پیاده کند، لذا بر ماست که نه تنها در روز معلم بلکه در تمام ایام سال تکریم و احترام این قشر زحمت کش را به جا آوریم.

انتهای پیام/