صفحه اصلی » اقتصادی » توزیع و مدیریت نهاده‌ها مشکل عمده تولیدکنندگان حوزه دام و طیور است

توزیع و مدیریت نهاده‌ها مشکل عمده تولیدکنندگان حوزه دام و طیور است

یک پرورش‌دهنده کبک گفت: توزیع و مدیریت نهاده‌ها مشکل عمده تولیدکنندگان حوزه دام و طیور است که برای تسهیل در رونق تولید باید رفع شود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۲۶

نازنین بصیری نژاد در گفت‌وگو با صاحب نیوز اظهار کرد: نزدیک ۱۰ سال است که زمینه پرورش کبک فعالیت می‌کنم؛ پرورش کبک را از یک واحد سنتی شروع کردیم و اکنون واحد صنعتی داریم که از مولد تا کشتارگاه و همچنین در زمینه بسته‌بندی ۱۱ هزار قطعه کبک فعالیت می‌کنیم.

پرورش‌دهنده کبک گفت: رشته تحصیلی بنده علوم دامی بود که بعد از تحقیقات معتدد به این نتیجه رسیدیم در این حوزه فعالیت کنیم؛ سه نفر در کارگاه خانوادگی ما مشغول به کار هستند.

وی با اشاره به مشکلات خود در این زمینه افزود: مشکلات تولیدکنندگان حوزه دام و طیور برای همه یکسان است؛ از طرفی بیمه کشاوری ما را تحت پوشش خود قرار نمی دهد.

بصیری نژاد ادامه داد: همچنین قانونی برای پرورش کبک تصویب نشده و یکی دیگر از مشکلات اساسی ما تأمین نهاده‌های دامی است.

وی با بیان اینکه پرورش‌دهندگان کبک اتحادیه ندارند، تصریح کرد: توزیع و مدیریت نهاده‌ها مشکل عمده تولیدکنندگان حوزه دام و طیور است امّا مشکلی در بازار و عرضه نداریم.

این تولیدکننده در پایان بیان کرد: مسئولان با توجه به شعار سال باید هر کاری می‌توانند برای رونق واحدهای تولیدی انجام دهند؛ تولیدکنندگان حوزه دام و طیور مشکلاتی شبیه به هم دارند که اگر این مشکلات حل شود روند کار برای آن ها تسهیل خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد