صفحه اصلی » مقاومت » ۱۲۰ هزار غذای گرم در مناطق سیل زده خوزستان توزیع شد

۱۲۰ هزار غذای گرم در مناطق سیل زده خوزستان توزیع شد

عضو هیئت‌ امنای هیئت انصار الرضا(ع) اصفهان گفت: برنامه‌ریزی‌ها طبخ و توزیع غذای گرم برای این مناطق انجام شده بود که در این مدّت بیش از ۱۲۰ هزار غذای گرم طبخ و بین سیل‌زدگان توزیع شد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - جمعه ۱۳۹۸/۰۲/۱۳

روح‌الله حسینی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه پس از درخواست حاج قاسم سلیمانی برای حضور موکب‌های اربعین در مناطق سیل‌زده اظهار کرد: هیئت انصار الرضا(ع) اصفهان به نمایندگی از هفت هیئت مذهبی به سمت به خوزستان اعزام شد و از ۱۹ فرودین ماه در یادمان بیت‌المقدس استقرار پیدا کرد.

عضو هیئت‌ امنای هیئت انصار الرضا(ع) اصفهان گفت: برنامه‌ریزی‌ها طبخ و توزیع غذای گرم برای این مناطق انجام شده بود که به همراه نیروهای مواد غذایی مور نیاز را اعزام کردیم که در این مدّت بیش از ۱۲۰ هزار غذای گرم طبخ و بین سیل‌زدگان توزیع شد.

وی افزود: علاوه بر طبخ غذا، ۹۰ نفر نیروی‌ جهادی هم برای کمک به این مناطق اعزام شده بودند؛ روز گذشته حدود ۱۴۰ هزار بسته مواد غذایی شامل برنج، روغن، حبوبات و رب گوجه بین سیل‌زدگان توزیع شد.

حسینی با بیان اینکه علاوه بر طبخ غذای گرم و ارسال دارو، برخی از لوازم‌خانگی مانند پتو، موکت و گاز، پوشاک به خوزستان را داشتیم، تصریح کرد: با توجه به اعتماد و در اختیار قرار دادن کمک‌های مردمی، تلاش کردیم که این کمک‌ها را به دست سیل‌زدگان نیازمند برسانیم.

وی اضافه کرد: در روند ارسال اقلام، گاهی لازم شد که با قایق‌ موتوری و یا بالگرد خودمان را به مردم سیل‌زده برسانیم؛ خدمت‌رسانی ما در کنار رضایت خداوند و خدمت به امام زمان(عج)، یک وظیفه انسانی و دینی بود.

عضو هیئت‌ امنای هیئت انصار الرضا(ع) در پایان با تأکید بر این که تعداد زیادی از مردم و هیئت‌های اصفهان کمک کردند و باعث یک حرکت بزرگ شدند، بیان کرد: چهار هفته در یادمان بیت‌المقدس خرمشهر حضور داشتیم و اولین گروهی بودیم که طبخ غذای گرم را در مناطق سیل‌زده خوزستان راه‌اندازی کردیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد