صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » حاشیه سازی تالارهای فرهنگی شهرضا برای هنر!

حاشیه سازی تالارهای فرهنگی شهرضا برای هنر!

دبیر ستاد جبهه فرهنگی انقلاب شهرضا گفت: تالارهای فرهنگی شهرضا شرایط را برای ابراز هنر هنرمندان سخت کرده اند و برای هنر حاشیه درست می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ دبیر جشنواره چهل چراغ فروزان شهرضا بیان کرد: ما باید از هنر در هر شرایطی حمایت کنیم و هنرمندان قدیم خود را حمایت کنیم تا جوانان هنرمندمان قدر خودشان را بدانند و دنباله رو پاک ترین هنر های پیشکسوتان خود باشند.

اباذری حرکت های مثبت فرهنگی که در سطح شهر به اجراء در می آید را کاری مثبت خواند و افزود: فعالیت های فرهنگی، شهر را از حالت رکود خارج کرده و بسیار ارزشمند است؛ کار هنری، یکی از بهترین راه های غنی سازی اوقات فراغت جوانان بوده و از گرایش آن ها به سمت ناهنجاری ها و انحرافات اجتماعی جلوگیری می کند.

وی همچنین درباره حضور پر شور مردم شهرضا در این جشنواره خاطر نشان کرد: فرهنگ زیبای شهر را باید مردم بسازند، برنامه های مردمی تأثیرات عمیقی در فرهنگ شهر داشته و باعث دل گرم شدن و اشتیاق هنرمند به ارائه هنر می شود.

دبیر جشنواره چلچراغ خاطر نشان کرد: اولین جشنواره چلچراغ مقدمه بروز و ظهور هنر بسیاری از هنرمندان و رونق کسب و کارشان در سطح شهر شد.

اباذری برنامه های فرهنگی را سکوی پرش هنرمندان معرفی کرده و ایجاد فضای مناسب هنری را برای آنها ضروری دانست.

وی با نقد روابط سخت و بروکراسی های بعضی از ادارات افزود: تالارهای فرهنگی شهرضا شرایط را برای ابراز هنر هنرمندان سخت کرده اند و برای هنر حاشیه درست می کنند؛ سالن ها بیشتر اوقات خالی بوده و می طلبد تا فراهم کردن مقدمات این گونه فعالیت ها برای هنرمندان تسهیل شود.

دبیر ستاد جبهه فرهنگی انقلاب شهرضا همچنین گفت: مبنای فعالیت های فرهنگی و هنری باید بیانات مقام معظم رهبری که خود فردی هنر دوست هستند، قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد