صفحه اصلی » سیاسی » اقدام رئیس جمهور باعث وحدت رویه در کشور برای برون رفت از بن بست برجام می شود

نماینده مردم اصفهان:

اقدام رئیس جمهور باعث وحدت رویه در کشور برای برون رفت از بن بست برجام می شود

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام رئیس جمهور از این جهت اهمیت دارد که عامل یک وحدت رویه در کشور برای برون رفت از این بن بست برجام خواهدشد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۹ - جمعه ۱۳۹۸/۰۲/۲۰

حجت الاسلام احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: باید در همان 18 اردیبهشت سال گذشته که آمریکا از برجام خارج شد ما در فردای آن روز بلافاصله از برجام  خارج می شدیم و اقتدار خودمان را نشان می دادیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: این اتفاق نیفتاده و جمهوری اسلامی ایران یک سال صبر استراتژیک کرده است و در حال حاضر شورای عالی امنیت کشور و مسئولان تصمیم گرفتند در سالگرد خروج آمریکا از برجام اقدامی را انجام دهند.

وی افزود: اقدام رئیس جمهور از این جهت اهمیت دارد که باعث می شود یک وحدت رویه در کشور برای برون رفت از این بن بست اتخاذ شده و روحانی آن را منعکس کرد.

سالک با اشاره به صحبت دیشب اروپایی ها که بیان کردند به هیچ وجه زیر بار این مسئله نخواهند رفت، عنوان کرد: بنابرین موضع گیری اروپا همان موضع گیری آمریکا است و تفاوتی در این جهت ندارد.

احمد سالک خاطرنشان کرد: ما باید قاطع برخورد کنیم، چرا که اگر اقتدار خود را نشان ندهیم دشمن جلوتر خواهد آمد؛ باید با قدرت بایستیم و سانتریفیوژ راه بیفتد و غنی سازی و مسایل مربوط به آن ادامه پبدا کند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد