صفحه اصلی » سیاسی » نماز جمعه باید محلی برای جوانان انقلابی و مومن باشد

فرمانذار شهرضا:

نماز جمعه باید محلی برای جوانان انقلابی و مومن باشد

فرمانذار شهرضا گفت: نماز جمعه باید محل حضور جوانان مؤمن، انقلابی و پایبند به ارزش‌های اخلاقی باشد تا بتواند نقش خود را به عنوان کانون تربیت نسل انقلابی و مؤمن ایفا کند.

تاریخ انتشار: ۰۰:۴۷ - جمعه ۱۳۹۸/۰۲/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ علی‌اصغر رفیعی‌نژاد عصر امروز در جلسه تودیع و معارفه امام جمعه شهرستان شهرضا، اظهار کرد: در هر شهرستان دیدگاه‌ها و سلایق سیاسی مختلفی وجود دارد و این افکار سیاسی مختلف در بسیاری موارد در تضاد همدیگرند، اما امام جمعه شهر، باید به عنوان محور وحدت و یکپارچگی این افکار سیاسی مختلف، مانع بروز اختلاف شود.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه هر فردی از جامعه می تواند سلیقه سیاسی متفاوتی با دیگران داشته باشد، افزود: هر فردی ممکن است طرفدار حزب، جناح سیاسی یا نهله فکری خاصی باشد، اما لازم است نهادی در جامعه وجود داشته باشد تا با تقویت نقاط اشتراک احزاب، آنان را در مسیر پیشرفت و توسعه کشور هدایت کند و پایگاه‌های اقامه نماز جمعه این رسالت را ایفا می‌کند.

وی یادآور شد: مردمی بودن و تقوا از ویژگی‌های ائمه جمعه در سراسر کشور است؛ مردم با اعتقاد راسخ در نماز جمعه شرکت می‌کنند و به امامان جمعه به عنوان نماینده حاکمیت و ولایت احترام می‌گذارند.

رفیعی‌نژاد خاطرنشان کرد: نماز جمعه باید محل حضور جوانان مؤمن، انقلابی و پایبند به ارزش‌های اخلاقی باشد تا بتواند نقش خود را به عنوان کانون تربیت نسل انقلابی و مؤمن ایفا کند.

وی با بیان اینکه نام بزرگان فراوانی در تاریخ شهرضا ثبت شده است، تصریح کرد: هر یک از این دانشمندان نقش مؤثری در پیشرفت علوم و اعتلای نام ایران اسلامی در مجامع علمی داخلی و خارجی داشته‌اند.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه ائمه جمعه مانع انحرافات و تخریب چهره افراد پرتلاش و خدمتگذار می‌شوند، اظهار کرد: همکاری و همراهی همه نیروهای اداری با امام جمعه در شناسایی نقاط ضعف و قوت شهرستان ضروری است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد