صفحه اصلی » سیاسی » حرکت ناوهای آمریکایی به سمت خلیج‌فارس فقط برای اجرای عملیات روانی است

نماینده مردم اصفهان:

حرکت ناوهای آمریکایی به سمت خلیج‌فارس فقط برای اجرای عملیات روانی است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت ناوهای آمریکایی به سمت خلیج‌فارس فقط برای اجرای عملیات روانی است؛ آمریکایی‌ها به دنبال مذاکره با ایران هستند و تلاش می‌کند که مستقیم و یا غیرمستقیم ترس و دلهره را در بین مردم ایجاد کند.

تاریخ انتشار: ۱۷:۵۳ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۲۲

حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه آمریکا برای جنگ با ایران بر روی سه ضلع یک مثلث برنامه‌ریزی کرده است که ایجاد فضای روانی برای القای جنگ و جنگ هراسی، یکی از ضلع‌های این مثلث است، اظهار کرد: تشدید تحریم‌های اقتصادی دیگر ضلع که این مثلث است و با فلج کردن اقتصاد ایران به دنبال حرکت‌های خیابانی در ایران هستند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: ضلع سوم این مثلث را مذاکره تشکیل می‌دهد، آمریکایی‌ها به دنبال مذاکره با ایران هستند و تلاش می‌کنند که مستقیم و یا غیرمستقیم ترس و دلهره را در بین مردم ایجاد کند؛ مردم ایران اسلامی بیدار و آگاه ابوده و تسلیم این جنگ روانی نمی‌شوند.

وی افزود: ترس آمریکا از ایران را می‌توان در پیغام‌هایشان به همسایگان ایران مشاهده کرد؛ آمریکا به عراق پیام داده که از سپاه ایران درخواست کنید به منافع آمریکا در این کشور ضربه نزند.

حجت‌الاسلام سالک کاشانی با تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها اعلام کردند که به دنبال جنگ با ایران نیستیم و فقط از ایران نگران هستیم، بیان کرد: این صحبت کاملاً صحیح است، نیروهای جهادی و مقاومت در مقابل تکفیری‌ها و تروریست‌هایی که در کشورهای منطقه بودند، رشد کردند.

نماینده اصفهان در مجلس با تأکید بر اینکه حرکت ناوهای آمریکایی به سمت خلیج‌فارس فقط برای عملیات روانی است، تصریح کرد: آمریکا اراده و توانایی جنگ با جمهوری اسلامی ایران را ندارد، آمریکایی‌ها می‌دانند که در جنگ میدانی برتری با ایران است.

وی با بیان اینکه برای شروع جنگ، جهان باید این جنگ را بپذیرد و این آمادگی برای کشورهای دنیا وجود ندارد، خاطرنشان کرد: اگر نقطه‌ای دنیا ناامن شود کل دنیا با ناامنی روبه‌رو می‌شود، ما اعلام می‌کنیم که با یک گردان نیروی زمینی می‌توانیم تنگه هرمز را بینیدم و اجازه خارج شدن قطره‌ای نفت را نخواهیم داد که دنیا تسلیم می‌شود.

حجت‌الاسلام سالک کاشانی اضافه کرد: رژیم صهیونیستی غاصب در این جنگ نابود خواهد شد؛ این جنگ علیه ایران فقط شو تبلیغاتی است، جنبه اجرایی نداشته و برای مذاکره تلاش می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه مذاکره با آمریکا میدان تعامل نیست و میدان تقابل است، گفت: کدام ملتی با فشار و تحریم‌های متعدد حاضر به مذاکره است، این کار عقلانی نیست و تنها راه، ایستادگی در مقابل دشمنان است؛ نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران قدرت بازدارندگی دارند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد