ماجراهایی که این روزها در حال اتفاق افتادن است، با آنچه در اوایل سال ۱۳۵۹ نقل محافل بود، شباهت عجیبی دارد؛ کسانی که در آن زمان انقلاب نوپای اسلامی را از خطر حمله ناوها و کماندوهای امریکا می ترساندند؛ امروز دوباره با ترس و‌ وحشت از ورود ناو «یو اس اس آبراهام لینکن» به خلیج فارس و بمب افکن های نسل جدید B52 سخن می گویند! گویا نان این جماعت در بَسط سایه ترس و وحشت بر سر مردم است!

جماعتی که روزی چهره کریه امریکا را بَزَک می کردند تا افکار عمومی را وادار به پذیرش مذاکره کنند، اکنون وقتی احساس می کنند که دیگر با فریب و ظاهر سازی نمی توانند این عجوزه را جوان جلوه کنند، در یک تغییر موضع آشکار، از سیاست همیشگی و نخ نما شده ترس و تهدید بهره می گیرند تا دوباره اذهان مردم را متوجه بحث مذاکره کنند.

در راستای استراتژی القای ترس، دو رسانه اصلاح طلب «صدا» و «اعتماد»، اقدام به نشر تصاویر و گزارشاتی مبنی بر قدرت نظامی امریکا کردند که واکنش های زیادی را در پی داشت؛ بسی مایه شرمساری و ننگ است که سربازان رسانه ای دشمن به راحتی از طریق نشریات و مطبوعات داخلی، اقدام به بزرگ جلو‌ه دادن قدرت پوشالی امریکا می کنند؛ گویا تجربه تلخ نبرد خلیج فارس و کابوس طبس را از یاد برده اند که این گونه لب به ستایش قدرت امریکا گشوده اند!

موضوع حمله خیالی امریکا، مانند ابزاری در دست دنباله روهای داخلی دشمن بوده که همواره از آن برای پیشبرد مقاصد خود بهره گرفته اند، گاهی برای تضعیف انقلاب، زمانی دیگر برای باز کردن باب مذاکره و اکنون هم برای خروج از بن بست های سیاسی و اجتماعی خود و در این بین آنچه لازم و ضروری به نظر می رسد، واقع بینی و هوشیاری مردم عزیز ماست تا با توجه نکردن به این گونه شانتاژ های رسانه ای، دشمنان خارجی و دنباله های داخلی آنان را در تحقق اهداف خود ناکام نمایند. به تعبیر مقام معظم رهبری، نه تنها مذاکره ای نخواهیم کرد، بلکه جنگی نیز در کار نخواهد بود.

انتهای پیام /