صفحه اصلی » سیاسی » امریکا به خاطر حفظ رژیم صهیونیستی جنگی را آغاز نمی‌کند

امریکا به خاطر حفظ رژیم صهیونیستی جنگی را آغاز نمی‌کند

نماینده مردم شاهین‌شهر گفت: امریکایی‌ها به دلیل حفظ رژیم صهیونیستی جنگی را آغاز نمی‌کنند، آن ها و کشورهای حامی‌ خودشان در منطقه در کاخ شیشه‌ای هستند.

تاریخ انتشار: ۰۶:۰۰ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۲۶

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه جنگ نظامی امریکا علیه ایران یک دروغ بزرگ است، اظهار کرد: هیچ نوع تحرک نظامی در منطقه توسط امریکایی‌ها مشاهده نمی‌شود و این بحث‌های جنگ علیه ایران فقط تبلیغاتی و عملیات روانی است.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار گفت: امریکایی ها اکنون ترکیبی از جنگ سخت و جنگ نرم را القاء می کنند؛ آن ها کاملاً به دنبال اشاعه ضعف و ناامیدی در جامعه ایران هستند، امّا بدانند که جمهوری اسلامی ایران کاملاً آمادگی مقابله با هرگونه حرکت نظامی را دارد.

وی با توضیح اینکه اگر جنگی رخ دهد رژیم صهیونیستی نابود می‌شود، افزود: امریکایی‌ها به دلیل حفظ رژیم صهیونیستی جنگی را آغاز نمی‌کنند، آن ها و کشورهای حامی‌ خودشان در منطقه در کاخ شیشه‌ای هستند؛ البته حامیان ایران در منطقه آن‌ها را زیر نظر دارد و با کوچک‌ترین تحرک نظامی نابود می‌شوند.

حاجی دلیگانی ادامه داد: هدف اصلی دشمن ایجاد ترس بین مردم، مجبور کردن ایران برای مذاکره کردن است.

این نماینده مجلس با اشاره به موضوع برجام، خاطرنشان کرد: امریکایی‌ها هر آنچه می‌خواستند پای میز مذاکره و متن برجام آوردند و پس از مجبور کردن جمهوری اسلامی ایران به اجرای تعهدات، خودشان هیچ‌گونه تعهدی را انجام ندادند و به‌راحتی جدا شدند.

وی با بیان اینکه مانند این افراد داخلی که در حال القاء جنگ امریکا علیه ایران هستند هم در دوران دفاع مقدس وجود داشت، تأکید کرد: این گونه افراد در دوران دفاع مقدس همیشه از شکست در مقابل عراق و به نتیجه نرسیدن جنگ سخن می‌گفتند و اکنون هم همین‌طور صحبت می‌کنند، من به مردم ایران اطمینان می‌دهم که هیچ جنگی رخ نخواهد داد و در زمان حاضر نیروهای نظامی ایران نه‌تنها داخل کشور بلکه امنیت دیگر کشورهای منطقه را تأمین می‌کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد