صفحه اصلی » مقاومت » اعزام 215 دستگاه ماشین لباسشویی به مناطق سیل‌زده لرستان

اعزام 215 دستگاه ماشین لباسشویی به مناطق سیل‌زده لرستان

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه كاشان از کمک 24 میلیارد ریالی مردم کاشان به سیل‌زدگان استان‌های گلستان و لرستان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۹ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۲/۲۴

سرهنگ پاسدار مرتضی عمومهدی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه پس از جاری شدن سیل در استان گلستان، برنامه‌ریزی برای کمک به این استان انجام داده شد، اظهار کرد: نیاز مردم سیل‌زده گلستان را از مسئولان آن‌ها جویا شدیم که اعلام کردند به پوشک نوزاد و شیر خشک نیاز اساسی دارند؛ نیازها به مردم کاشان اعلام شد و آن ها مشارکت خوبی در امر کمک رسانی در این زمینه داشتند.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج كاشان گفت: سه هزار بسته پوشک نوزاد و سه هزار بسته سیر خشک تهیه و به مناطق سیل‌زده استان گلستان ارسال کردیم؛ همچنین گروه نهم پدافند کاشان در شهرستان آق قلا مستقر شد و غذای گرم تهیه کرد.

وی در تشریح کمک رسانی به لرستان افزود: پس از جاری شدن سیل در این استان، چهار هزار بسته شیر خشک و چهار هزار بسته پوشک را تهیه و به مناطق هدف ارسال کردیم.

سرهنگ عمومهدی با بیان اینکه در فراخوان‌هایی اعلام کردیم لوازم‌خانگی مانند پتو، موکت و فروش، مواد غذایی و پوشاک موردنیاز سیل‌زدگان است، تصریح کرد: مردم مهربان و انسان‌دوست کاشان پس از اعلام کمک، دو میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان کمک کردند که این مبالغ در سطح پایگاه‌های بسیج جمع‌آوری و در اختیار مردم سیل‌زده قرار گرفت.

وی در پایان ادامه داد: ۲۱۵ دستگاه ماشین لباسشویی خریداری و روز گذشته برای استان لرستان ارسال کردیم؛ همچنین ۱۳۰ بسیجی هم به مدت ‌‌۱۰ روز در شهرستان پلدختر فعالیت‌های جهادی انجام دادند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد