صفحه اصلی » سیاسی » شوخی نماینده مجلس حاشیه ساز شد + جزئیات

شوخی نماینده مجلس حاشیه ساز شد + جزئیات

جمعی از قربانیان اسیدپاشی امروز مهمان جلسه علنی مجلس بودند که این دیدار با حاشیه‌ای خاص روبه‌رو شد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۷ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ جمعی از قربانیان اسیدپاشی امروز مهمان جلسه علنی مجلس بودند که این دیدار با حاشیه‌ای روبه‌رو شد.

نماینده مبارکه با حضور در جمع قربانیان اسیدپاشی در جملاتی خطاب به مرضیه ابراهیمی که نیمی از صورت خود در جریان اسیدپاشی‌های اصفهان دچار جراحات شدید شده گفت: «شما از دست مجرم قِسِر دررفته‌ای» این صحبت نماینده مبارکه با حاشیه‌های خاصی همراه بود.

* بنده پیگیر برخورد با عاملان این جنایت هستم

زهرا سعیدی مبارکه در این زمینه در گفت‌وگو با صاحب نیوز با اشاره به حاشیه ایجاد شده در دیدار امروز مصدومان اسیدپاشی با نمایندگان مجلس اظهار کرد: امروز در مجلس میزبان مصدومان حادثه اسیدپاشی بودیم، یکی از این مصدومان دو چشم خود را از دست داده بود و دیگری یک چشم خود را از دست داده بود که گفتم خدا را شکر کند که حداقل یک چشم شما سالم است.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: این صحبت من کاملاً به مزاح و شوخی بود و اخلاق رسانه‌ای در انتشار این خبر رعایت نشده است.

وی افزود: از این چند نفر پرسیدم که عامل اسیدپاشی شما دستگیر شدند، یکی از مصدومان که اصفهانی هم بود گفت شما که نماینده از اصفهان هستید نمی‌دانید که عامل حادثه من مشخص نشده است که گفتم این سؤال من کلی و جهت اطلاع برای سخنرانی بود.

سعیدی مبارکه با تأکید بر اینکه پیگیر برخورد با عاملان این جنایت است، اظهار کرد: برای پیگیری و حمایت از مصدومان اسیدپاشی بنده امروز قرار بود وقت یکی از همکاران را بگیرم و از این عزیزان دفاع کنم.

نماینده مبارکه در مجلس تأکید کرد: در طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مصوبه آورده‌ایم مصدومانی که عاملان آن‌ها مشخص نشده است از صندوق حمایت شوند.

وی با بیان اینکه این صحبت برای مزاح و عوض کردن جوّ بود، خاطرنشان کرد: حضور بنده در کنار این مصدومان برای حمایت از این عزیزان بود که متأسفانه شاهد این بداخلاقی‌ها شدیم.

*فکر می‌کنم این صحبت خانم سعیدی به شوخی بود

مرضیه ابراهیمی هم در گفت‌وگو با صاحب نیوز با اشاره به این صحبت‌ها و حواشی اظهار کرد: خانم سعیدی در کنار من و خانم عطایی که دو چشم خود را از دست داده بود نشستند و گفتند که شما قسر دررفتید؛ فکر می‌کنم این صحبت خانم سعیدی شوخی بود.

این قربانی حادثه اسیدپاشی گفت: من هم آن لحظه سکوت کردم و چیز نگفتم و خانم سعیدی به‌عنوان یک انسان برای من قابل احترام هستند و فکر می‌کردم که این یک صحبت عادی است و تمام می‌شود.

وی با اشاره به حضور امروز مصدومان اسیدپاشی، افزود: فکر می‌کنم حضور امروز ما در مجلس مؤثر باشد؛ در این دو سال همه پیگیر بودند و قرار است که امروز و فردا نتیجه این دو سال زحمت را ببینیم که به فردا موکول شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد