صفحه اصلی » ورزشی » بازیکنان متخلف فوتبال بانوان تا اطلاع ثانوی محروم شدند

بازیکنان متخلف فوتبال بانوان تا اطلاع ثانوی محروم شدند

دیدار تیم‌های بانوان شهرداری سیرجان و ذوب‌آهن اصفهان در شهر فولادشهر اصفهان برگزار شد که این بازی با درگیری برخی بازیکنان و حواشی زیادی همراه بود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۰ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۲/۳۱

احمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به حواشی بازی تیم‌های بانوان ذوب‌آهن اصفهان و شهرداری سیرجان، اظهار کرد: تیم بانوان  شهرداری سیرجان در حالی که در بازی پیش بوده است بازی تأخیری را انجام می‌داده است که در هنگام تعویض بازیکن این تیم، یکی از بازیکنان ذوب‌آهن خواستار تعویض فوری و شروع مجدد بازی بدون تأخیر شده است.

سخنگو باشگاه ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: از همان لحظه درگیری ایجاد شده است؛ این موضوع در باشگاه حتی با احتمال اینکه شاید سهل‌انگاری از بازیکنان ذوب بوده باشد در حال بررسی است.

وی افزود: این موضوع توسط معاونت فنی باشگاه و مدیر مسئول ورزشی بانوان در جلسه‌ای با بازیکنان تیم در حال پیگیری است؛ با این حال منتظر گزارش ناظر بازی از فدراسیون در چند روز آینده هستیم و اگر آن نظر مبنی بر تضییع شدن حقی از باشگاه باشد اقدام قانونی انجام خواهد داده شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ بعد از این گفت و گو با اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال بازیکنان متخلف فوتبال بانوان تا اطلاع ثانوی محروم شدند؛ دیدار تیم‌های شهرداری سیرجان و ذوب‌آهن اصفهان در شهر فولادشهر اصفهان برگزار شد که بنابر اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از سوی دنیا بندار، فاطمه عادلی و زهره کودایی که بازیکنان تیم ذوب‌آهن اصفهان هستند و سارا ظهرابی‌نیا، ندا رضاپور( بازیکن) و مریم جهان نجاتی سرمربی تیم شهرداری سیرجان تخلفاتی رخ داد.

کمیته انضباطی اعلام کرد با توجه به اینکه تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن که عبارت از اهانت، رفتار غیرورزشی، درگیری و ضرب و شتم است، این تخلفات در خور صدور قرار دستور موقت است.

بر همین اساس به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رأی مقتضی، نفرات فوق از حضور در تمامی مسابقات معلق و محروم است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد